reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć laski.
Ale dziś miałam sny ojeju:rofl2: sam seks mi się śnił:-pchyba mam braki hehe:-D

Mati ja jak brałam luteine dopochwowo to też takie upławy miałam,dlatego potem poprosiłam gin o receptę na podjęzykową.Ale jeśli te upławy Cię niepokoją to jak najbardziej zadzwoń do swojej gin.
 
reklama
hehe a mi sie sniło ze mój maz juz mnie nie kochal i nie chcial nas i szukalam sobie tatusia dla dzieci
hehe apropo seksu to niestety ja od 6 tyg nic lekarka mówila zeby sie wstrzymac
moj maz jakos to znosi i wie ze musi
lilly ja wlasnie bralam podjezykowo i teraz powiedziala ze to lepiej dla szyjki zeby dopochwowo
bede to obserwowac jak cos to zadzwonie do niej
 
lilly a jak u ciebie bo lekach które teraz bierzesz? miewasz jeszcze te skurcze? jak sie po nich czujesz?
kiedy masz wizyte u swojej gin?
 
No mi ta podjęzykowa bardziej służyła i nic mi moja gin nie mówiła,że ta dopochwowo dla szyjki lepiej.No ja już 3 miesiące nic z mężem nie działam w łóżku.Na najbliższej wizycie czyli w poniedziałek zapytam czy tak do końca juz ma zostać.
 
czesc dziewczyny-mati jak beda sie powtarzaly te plamienia radze zadzwonic(ja przed 20 tyg zazywalam luteine tez sie pojawialy plamienia to lekarka nakrzyczala ze odrazu nie dzwonilam-wiec moze to byc istotne).

Eh ja tez mialam ale za to jakies dziwczane sny:/ co do seksu to my z mezem prawie od poczatku mozemy tez tylko marzyc...mamy totalny zakaz:(

Powiedzcie mi mamuski z dowiadczenia rozmiar 68 to zazwyczaj na jakiego maluszka wchodzi?bo sa 62 i odrazu potem 68 i zastanawiam sie czy nie lepiej odrazu ten 68 kupowac?
 
lilly ja ostatnio często takie sny miewam. Mimo że lekarka nic mi nie zakazywała to mam straszne obawy że mi seks zaszkodzi bo po ostatnim razie miałam strasznie wszystko tam napięte i chodziłam zeshizowana że nawet buscopan zażyłam na wszelki wypadek :tak:
 
Agata 68cm na początek to stanowczo za duże.Ja mam trochę na 56 i resztę na 62cm a potem cały czas miara idzie co 6cm czyli 68,74,80 itd.ale na 68 bedzie jeszcze sporo czasu,zwłaszcza,że to bliźniaki więc zbyt długie na pewno się nie urodzą:-)

Mati no ja też swojego nie opuściłam całkiem w sprawach seksu,ale on by chciał konkretniej hehe...

Ankos ja w pierwszej ciąży to samego końca działałam seksik,nawet dwa dni przed porodem (podobno ma to dobry wpływ na poród) a teraz lipa,ale ginka nie mówiła,że do końca tak zostanie,więc zapytam o te sprawy.
 
reklama
dzieki lily na poczatek wiem wiem tych malutkich juz mam ciuszkow-a moje chlopaki dosc dlugasne sie zapowiadaja z tego co lekarz mowil dlatego zaczynam zbierac nastepne rozmiary bo obstawiamy ze jeszcze latem beda potrzebne;) a oczywiscie wszyscy najmniejsze najmniejsze a nawet pewnie ich ubrac nie dadza rady tyle juz mam...

eh dziewczyny mnie juz wszystko tak boli ze po malu nie mysle o seksie chociaz jak sobie przypomne jakie to przyjemne bylo...
ostatnio jak mialam gorszy dzien wygarnelam mezowi ze zycia normalnego mnie pozbawil i do pracy przez niego chodzic nie moge:D biedak...

dziewczyny jeszcze troche i seksik tez bedzie(ale ja juz teraz sie zabezpieczam marzyla mi sie dwojka dzieci i przy tym pozostane:p)
 
Do góry