reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
gorzej ze nic mi do tej pustej glowki nie wchodzi...ostatni semestr ze wzgledu na ciaze mialam tok indywidualny i dopadlo mnie totalne odmozdzenie jak to nazwalam sama:D albo dzieciatka mi rozumek wyssaly sama juz nie wiem;)
No ale twardo ide a co mi tam;D jeszcze dodatkowo wszyscy mnie strasza ze mam miec torbe spakowana bo jak sie zdenerwuje to zaczne rodzic...a nie mam zamiaru!
 
dziewczyny tak sobie teraz pomyslałam ze zawsze o tej porze to juz latałam po sklepach za jakims plaszczykiem na wiosne ,butami,torebkami i innymi pierdołami a teraz siedze na allego i tylko ubranka dla dzidziulek mi w głowie :-):-) nawet nie przypuszczalam ze tak mi sie wszystko poprzestawia
napewno po porodzie udam sie na duze zakupy zeby poczuc sie lepiej:-D:-D
 
tez mam taki plan:D ale jak nie bedzie pozostalosci po porodzie juz bo jak bede miala wiekszy rozmiar kupic to chyba sie porycze:D ale torebka i buty jak najbardziej i to szpilki koniecznie!nigdy nie bylam jakas wielka fanka ale teraz zatesknilam no i lampka wina ahhh znowu odlegle marzenia...ja dzis w ramach wycieczki jade z mezem do pizzy hut(wiem wiem bardzo zdrowo ale mam taka ochote) milego wieczorku dziewczyny!
 
Agatka w życiu tuż po porodzie nie założyłabym pasa.jakiś czas powinno wszystko odpocząć od wszelkich ucisków.Poza tym jak dla mnie to ściema.Jak się chce miec ładny brzuszek to najlepiej ćwiczyć brzuszki jakiś czas po porodzie.Dla mnie takie pasy to chwyt marketingowy.Oczywiście każdy ma prawo wyboru :-)
 
ja juz po wizycie -dopiero doszlam do siebie z wrazenia.bede miala chlopca i na 90%dziewczynke-wiercila sie okropelnie.wszystko z dzieciaczkami dobrze,szyjka dluga.dzieci jak na razie duze.lekarz dal mi skierowanie na badania-morfologia,mocz i krzywa cukrowa.chcielismy tez z mezem skierowanie na 3lub4d i jutro sie zapisze na nastepny tydzien.poniewaz za tydz.konczy mi si ezwolnienie to tez am wizyte.
tez juz sobie niedlugo zamowie jakas paczuszke dla moich dzidziulek.taka jestem dzis happy:-):-):-)
 
Wiolka super,że wizyta udana.:-) a do tego poznałaś płeć swoich bąbelków.:-) Ja do tej pory płci drugiego malucha nie znam na 100% bo się wierci zawsze.Jedna to na pewna panna i drugi dzidziuś raczej też,no ale właśnie "raczej"czyli sie nie nastawiam póki co.:tak:Kochane Życzę Wam spokojnej nocki i słodkich snów.Mam nadzieję,że Donka i inne nasze rozpakowane mamusie tez trochę pośpią :-)
 
reklama
Do góry