reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

lilly815
user-online.png
-trzymam kciuki
 
reklama
mati postaram się nie zwlekać,ale pisałam Wam jaka sytuacja jest u mnie,więc muszę kilka dni przeciągnąć zanim stawię się w szpitalu.
 
Moniek - dokładnie jak pisze Agata - zawsze każdy lekarz liczy tygodnie skończone
Chyba niby 36tc skończony to w ciąży bliźniaczej ciąża donoszona
 
Witam wszystkie przyszłe podwójne mamusie:-)
Jestem nowa na forum. Obecnie 20 tc. ciąża dwujajowa. Jak narazie czuję się dosyć dobrze ale to być może dzięki temu że od ok 10 tc jestem na zwolnieniu lekarskim. mam jednak lekką anemie ale to chyba norma;-). Od wczoraj moje maluchy strasznie zaczęły brykać. Śmieje się że moja gin. je poruszała (bo byłam na wizycie) i się rozbawiły. Mam nadzieję że to nie są złe objawy!!!
Dodam że to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe i zaskakujące.
 
ankos witaj!super,ze juz czujesz ruchy maluszkow to jak najbardziej normalne!i trzymam kciuki aby reszta ciazy przebiegala spokojnie

mati
czekamy na informacje jak tam po wizycie:)

lily mam nadzieje,ze wszystko uda Ci sie zorganizowac,pojdziesz na te badania i wszystko bedzie dobrze musi byc dobrze!

Ja dzisiaj caly dzien z przerwami spalam wymiotowalam itd...i w sumie w czwartek mam wizyte wiec poczekam ale mysle ze to kwestia ulozenia maluchow.Juz ostatnio lekarz mowil,ze ciasno maja w brzuszku chyba dlugasne sa bo czuje jak sie przeciagaja biedaki nie maja jak swobodnie kopac i jeden uciska mi wlasnie zoladek...no nic musza sie jeszcze troche pomeczyc chlopaki u mamy;)

Rozpakowane mamusie,a z czym macie najwiekszy problem zeby ogarnac przy blizniakach?karmienie czy cos innego?
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe podwójne mamusie:-)
Jestem nowa na forum. Obecnie 20 tc. ciąża dwujajowa. Jak narazie czuję się dosyć dobrze ale to być może dzięki temu że od ok 10 tc jestem na zwolnieniu lekarskim. mam jednak lekką anemie ale to chyba norma;-). Od wczoraj moje maluchy strasznie zaczęły brykać. Śmieje się że moja gin. je poruszała (bo byłam na wizycie) i się rozbawiły. Mam nadzieję że to nie są złe objawy!!!
Dodam że to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe i zaskakujące.

kochana witaj na forum :-):-)
 
Do góry