reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej laseczki:)
Agata cały dzień nie będziesz nic jadła? czy nie musisz byc na czczo? u nas na morfologie i na mocz trzeba byc na głodniaka:)
mnie wczoraj chwyciły jakies dziwne skurcze, ale jak się kładłam, to przechodziły. naszykowałam sobie wiekszość rzeczy do szpitala.
wczoraj sprzedalismy wózek Damiana, więc mozna kupić materace, nie wiem na jaki sie zdecydować, widziałam moniek, że wy macie kokos-pianka-gryka. czyta,łam, że teraz są polecane lateksowe, ale kosztują od 250 w góre! wybierzemy chyba którys z ikea
VYSSA VINKA Materac do łóżka dla dziecka - IKEA
lub ten
VYSSA SKÖNT Materac do łóżka dla dziecka - IKEA
nie wiem czy wam pisałam, ale odebrałam wynik na paciorkowca i znowu mam:( lekarz powiedział, że juz nic nie bedziemy z nim robić, dostaniemy antybiotyk przy porodzie.
agata777 super maluszki:) jejku, może w piątek Wam sie uda byc juz razem w domku:) super!
 
reklama
czesc dziewczyny
jak wam nocai minela? trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na dobre wiesci
ja dzis juz o wiele spokojniejsza ale musze lezec bo moze jak sie ciepło zrobi to bede mogla choc troche pochodzic.dzis czekam na 3 paczki ubranek które zamówiłam na allegro oczywiscie uzywane
dziewczyny jaki proszek trzeba kupic zeby wyprac te ubranka bo wiem ze chyba jakis specjalny?
lilly jak u ciebie samopoczucie?masz dalej te cholerne skurcze?
 
Cześć dziewczynki.
Mati u mnie jak na razie jest ok,ale po nocy zazwyczaj jest dobrze.No mój pojechał do pracy także śniadanko musiałam sama zrobić i zaprowadzić Nikole do zerówki (na szczęście blisko) Mati pokaż linki do ubranek które zamówiłaś.Ja tez czekam na paczkę.Mam nadzieję,że będą w dobrym stanie tak jak sprzedawca opisywał.Co do prania ubranek to ja te używane wypiorę najpierw w normalnym proszku z dodatkiem vanish-a tego który rzekomo zabija 99% bakterii,a potem jak już będzie bliżej porodu to dopiero wypiorę w proszku dla dzieci np Lovela i kilka razy ustawiam płukanie.Nie będę już prała bo jeszcze za wcześnie i się zakurzy.Co do proszków to na początek weź jakikolwiek dziecięcy,bo tak naprawdę dopiero po urodzeniu się przekonasz który pasuje,w sensie czy dzidziusie nie mają uczulenia.Póki co wypiorę w vizirze z dodatkiem vanisha extra hygiene.
 
WELUROWY PAJAC DISNEY rozm. 56/62 (2168625048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
4 SZTUKI BODY Z KRÓTKIM RĘKAWEM rozm. 56 (2168624721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
śpioszki dla blizniaków (2181539674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
śpiochy 68 (2171507820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
pajace 68 (2173191732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
z tej ostatniej aukcji kazalam tylko ten po lewej przyslac
cena bardzi niska wiec sie nie zastanawiałam mam zamiar za chwile jeszcze te spioszki kupic ponizej link
2 sztuki śpiochy rozm.62 dla bliźniaków, bliźniąt (2181834916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
2 sztuki śpiochy rozm.62 dla bliźniaków, bliźniąt (2181834916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PAJACYK ROZM.50/56 (2185454610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
WELURKOWY PAJACYK ROZM.50/56 (2185454412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
noi teraz szukam jakis półspiochów
nowe rzeczy tez mam kupic w planach ale czekam na wypłate mężusia hehe

zaraz jeszcze przesle zdjecie ze wczoraj mojego brzusia
 
P1010372.jpgmina powazna jak cholera
 
Ostatnia edycja:
lilly wydaje mi sie ze mam większy od twojego :-D:-D
apropo tych ubranek to duzo jest tez slicznych ubranek w kolorze rózowym ale kurcze glupio bedzie pozniej ubrac chlopcow w róz i dlatego jeszcze sie wstrzymam
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:-)

mati ogromnie się ciesze że wizyta pomyślnie przebiegła i masz taką samą długośc szyjki jak ja a mój lekarz mówi że to świetna długość także będzie ok zobaczysz:tak:Ubranka śliczne:-)Zamawiałaś od jednego sprzedawcy?I brzusio bardzo zgrabniutki;-)A proszek to też polecam Lovela ma cudny zapach i jest specjalnie dla dzieci:tak:i jest jeszcze płyn do prania Lovela

lilly biedulko musisz sobie teraz sama radzić póki nie ma męża:-(

Agata777 super wieści że maluszki niedługo będą w domku i są przecudne.A Ty uporałaś się z problemami zdrowotnymi?

donka widzę że tydzień czasu a Ty już system opracowałaś jak karmić:laugh2::laugh2:super!

Agata88 ale masz przekichane z tymi rewolucjami żołądkowymi.Powodzenia na badaniach:happy:

magda-gdańsk widzę że w pełnej gotowości już:tak:kurna jakby nie było to już tuż tuż i maluchy bedą na świecie;-)A z materacy z tego co wiem to dobre są te pianka-gryka-kokos i raczej takie zamówię:tak:

Witam nową mamusię:-)

A co do mojej dzisiejszej nocy to wzglednie przespana:-DDziś z mężem zamówiliśmy komodę na ubranka maluszków i półkę nad komodę,będą gotowe za 2 tygodnie:-)
 
no moja ginka tez odetchnela i cieszyla sie ale juz teraz wizyty co 2 tyg bez gadania bo ona musi mnie kontrolowac zeby wczesnie zareagowac a ja leze dalej zeby szyjka sie nie skracała, wlasnie tesciowa przyszla gotowac obiadek
ubranka staram sie kupowac od jednej osoby zeby zaplacic mniej za przesylke
 
reklama
Cześć Babki :-)
Widzicie, leżenie w domku ma swoje plusy, można super ciuszki kupić na alegro:-)
Mati brzunio super, ja chyba miałąm większy w tym tygodniu ciąży:confused2:W ogóle jakies drobinki jesteście:tak:
I widzisz Kochana leżenie zaprocentowało też piękną, długą szyjką. Oby tak dalej ze zdrówkiem.
Odnośnie proszku to mój mąż zaszalał i kupił jelpa, ale lovella też jest bardzo dobra i częśto jest w promocji w Biedronce razem z płynem do płukania.
magda-gdańsk my za materac daliśmy 140 zł/szt i mąż kupował w dino. Torba już spakowana? Ja jeszcze nic:-D
 
Do góry