reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny a spotkalyscie sie moze w ciazy z takimi malutkimi czerwonymi plamkami na brzuchu(dodam ze swedza mnie) mam je ood jakiegos czasu i nie chca zniknac a robi sie ich wiecej.Na poczatku myslalam ze to uczulenie na cos-ale za dlugo je juz mam...
 
reklama
hejka
miki a co tam u Ciebie?jak samopoczucie?
Agata dziękuje że pytasz u mnie narazie wszystko dobrze poza tym że coraz częściej zaczyna boleć mnie brzuch a wizyta dopiero za dwa tygodnie

czescdziewczyny i ja sie dolaczam.jestem w 17 tyg.ciazy blizniaczej i jeszcze nie znam plci moich maluchow.to moja pierwsza ciaza i czas mi sie ciagnie bardzo.tez zyje od usg do usg.jestem juz na zwolnieniu,bo nie dawalam rady.siedze w domku i troche sie nudze.tez ciagle mysle jak to bedzie.bardzo bym juz chciala cos komletowac dla maluchow ale to za wczesnie.pozdrawiam.
witam nową mamusie

Jejku ile tu nowosci! Ile nowych mam <szok> Nigdy Was nie nadrobie <szok>:-) my od 2 dni jestesmy juz w domku, ale lapy do kolan- nie ma na nic czasu aaaaa jak ogarne karmienie sie odezwe bo na razie to jak nie z cyckiem na wierchu to z laktatorem masakra jakas <lol> jak tam Donka? Ale sie za Wami stesknilam! W yyy wolnej chwili wstawie fotki moich oblednych baczkow!:-D sciskam !
Fajnie że jesteście już w domku jak sobie unormujesz dzień to opisz nam wszystko

mati pozytywne nastawienie - podstawa :) będzie dobrze, musi być.
Dzisiaj jadę na sklepy z art. dziecięcymi, pooglądać troszkę i się doszkolić, żeby później na allegro było łatwiej wybierać :)
Szczególnie wózeczek :)
A jutro też do lekarza, zobaczymy czy u mnie wszystko dobrze, i jak tam wyniki. Bo widzę, ze wy tyle tego wszystkiego łykacie, a ja jedne witaminki tylko biorę.
Jeśli moge spytać z której części krakowa jesteś i gdzie patrzyłaś już za wózkami?

Witam Was ;-)
Wspominałam Wam, że moje chłopaki są złośliwe? Postanowiły mieć w nosie termin, to że lekarki prowadzącej nie ma, że kuzynka na której liczyłam wsparcie psychiczne i pomoc jeszcze nie wróciła z wakacji... 19.02.2012r o 02:15 urodził się Kacper 2930g i 51cm, a o 2:18 Bartosz 3030g i 54cm w 36tyg jako wcześniaki, na początku było niewesoło, ale potem sie unormowało, teraz leżą z antybiotykiem- zapalenie płuc wywołane pneumokokami, do czw antybiotyk, potem posiew i jak bedzie dobrze do domku, ogólnie nie widać żeby były chore, potrafią dać popalić im tam na oddziale, ja od soboty w domu, próbuję się ogarnąć i dochodzę do siebie po cesarce, za chwilkę jadę do nich.
Pozdrowiania dla wszystkich.
Gratuluje i życze szybkiego powrotu do domku
 
mati i wiolka wyprawkę tak naprawdę można skompletować w kilka dni i to za pomoca komputera jak tylko złapiecie bakcyla zakupów to nie bedziecie mogły się powstrzymać :) ja ostatnio postanowiłam kupić kilka ciuszków tak na dobry początek a się tak wkręciłam że już mam tego chyba za dużo :-D tak więc dacie radę na pewno :tak:

dobrej nocki życzę :-)
 
agucha1986 jak jest kasa to wszystko można kupić szybko.:-)Gorzej jak budżet wydatków miesięcznych jest ograniczony.A moja starsza panna robi się zazdrosna,więc jej też przy okazji trzeba będzie coś kupić,żeby przykro nie było.:tak:

Dobrej nocy Wam życzę :-)
 
dokładnie wiem, dlatego powoli zaczynam kompletować żeby nie kupować wszystkiego na hura...bo ja nie należę do tych co to umieją odłożyć pieniążki i dlatego zaczęłam 6 miesiąc i zaczęłam zakupki bo innej opcji nie przewiduję jak takiej że wszystko będzie dobrze :-)
a póki co kompletuję wyprawkę nie wychodząc z domku :tak:
 
Niuleczka gdzie sie podziewasz? Zaglądam do dziewczyn czasami ale nie mogę trafić na Ciebie:(Wszystko ok?
Dla wszystkich mega buziaki i pozdrowionka:) U mnie troszkę lepiej,myślałam,że będzie mi bardzo przykro do Was zaglądać,ale tak nie jest,bo juz zawsze będę miała sentyment do dubeltowych mam:) Cieszę się,że wszystko u Was ok,że rodzą się Wasze pociechy i przybywają nowe mamuśki:)
 
cześć kochane:)) może mnie jeszcze nie wszyscy zapomnieli:-D

parę razy udało mi się zajrzeć i miałam nawet napisać ale jak tylko o tym pomyślałam to już jedna z gwiazd moja plany te zmieniła:)

na początek gratuluję nowym mamusiom i witam też nowe :biggrin2::biggrin2:
moje dziewczynki w czwartek będą miały już miesiąc:happy2:
początkowo miałam pomoc babć a od dziś jestem z pannami sama:szok: i okazuje się że całkowicie od początku musimy sobie ułożyć i znaleźć jakiś system, babcie mimo upomnień bardzo dobrze na rączki nauczyły no i ktoś pocieszył jak musiały czekać na swoją kolej a tak niestety od dziś nie jest więc i bunt się pojawił i dalej uczenie w bujaczku już:) i wszystkie inne sposoby uspokojenia - dźwięk suszarki z płyty super się sprawdza;-)
niestety moje małe mają kolki, które po wypróbowaniu wielu sposobów i środków trochę ustąpiły czy też są mniej dotkliwe ale jednak muszę stwierdzić że taka "orka" przy tych kolkach przy nich jest że masakra i ciężko to wszystko ogarnąć, jak nie ma kolek to można powiedzieć że jest ok a tak póki co odcięta od świata i nie mam siły i czasu i liczę tylko że będzie lepiej:tak:

pozdrawiam jeszcze raz i mam nadzieję że za niedługo uda mi się częściej mieć możliwość napisać
 
witajcie dziewczyny jak tam nocka minela?
no wlasnie madzix przypomniala o niuleczce bo bardzo dawno jej nie bylo mniejmy nadzieje ze u niej ok?
agucha ja tez bede kompletowac wyprawke jak zaczne 6 miesiac i jesli trzeba bedzie to wlasnie na allegro
lilly jak sie dzis masz?przeszly ci bóle brzuszka?
:-):-)
 
reklama
Do góry