reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny od 8 marca będą śliczne body bawełniane w biedronce :-) Tylko trzeba od rana polować bo ostatnio też były ładne ze smerfami,ale poszłam popołudniu i już było przebrane.Podaje link do gazetki
Gazetka promocyjna Biedronka od 05-03-2012 do 14-03-2012 • Okazjum.pl
szałowe te body piekne kolory moze bym sie skusila i poprosila tesciowa zeby kupila ale ja jeszcze niewiem kto u mnie zamieszkuje wiec niestety nie kupie dopiero za miesiąc sie dowiem na polówkowym:-:)-(
 
mati84 bardzo dużo ubranek dla dzieci można kupić takich które pasują zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca ;-) Nie powiem u mnie przeważał kolor różowy jak urodziłam córeczkę,ale miałam też ubranka w kolorze niebieskich,żółtym itd.Pokoik tez miałam na żółty.I chociaż 3 razy miałam potwierdzone,że noszę dziewczynkę to i tak nie napalałam się na to 100% bo różne przypadki słyszałam,że z dziewczynki zrobił się chłopak po urodzeniu :-D Ja na połówkowym nadal się nie dowiedziałam jakiej płci jest drugi dzidziuś bo nie chciał się pokazać.Czasami do samego końca to jest niespodzianką.Także ja z małym dystansem podchodzę do tego kto u mnie mieszka:tak: Nie tak dawno jakaś dziewczyna tu pisała,że z dziewczynki zrobił się chłopiec :-)
Co do bodziaków na Euro to widziałam na allegro fajne.
 
mati84 a ja myślę,że to już dobra pora,żeby zacząć kupować.Bo ja później z kasą nie wyrobię tak wszystko od razu kupić.:tak:Na razie jeszcze nic nie mam oprócz kilku ubranek,a wydatków tyle,że jakoś musimy to na kilka razy rozłożyć.Do tego remont chcemy zrobić,a to dodatkowe koszta.Nie mam nic po mojej córce tak więc wszystko sami od podstaw musimy kupić.
 
lilly masz racje zgadzam sie z toba tez wolałabym pozniej uniknac duzych kosztów moze po polówkowym uda mi sie meza namówic do sklepu jesli oczywiscie bede mogla z lozka wstac
 
dziewczyny a ja tak z ciekawosci poszukalam w internecie liste rzeczy,ktore trzeba wziac ze soba do porodu dla siebie i maluchow.nie wiem czy to sie do ciezarowki zmiesci:-):-):-)trzeba popytac tu doswiadczone mamy co braly,zeby glupot nie pakowac potem.
 
mati-ty jestes tydzien przede mna i ja tez bym juz chetnie cos kupowala,bo wiem,ze potem to na szybcika wszystko.a ja nie chce zeby maz sam wszystko wybieral.ja zaczne jak bedzie wszystko ok po polowkowym.:-)
 
reklama
mati-ty jestes tydzien przede mna i ja tez bym juz chetnie cos kupowala,bo wiem,ze potem to na szybcika wszystko.a ja nie chce zeby maz sam wszystko wybieral.ja zaczne jak bedzie wszystko ok po polowkowym.:-)

a kiedy masz połówkowe? rozumien ze na suwaczku jest data
i na kiedy masz termin porodu?
tez bym wolala sama kupowac alebjak nie bedzie takiej mozliwosci to mysle ze moj mąż bedzie wiedzial co ma kupic
ja wyprawke dla siebie i dzieci zaczne kompletowac gdzies w 6 miesiącu
 
Ostatnia edycja:
Do góry