reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Też bym chciała działeczkę,ale niestety nie mam.Idę zaraz się zważyć.Ostatnio miałam 10kg do przodu,ciekawe jak jest teraz.najlepsze jest to,że nikt nie wierzy,że już 10kg mi przybyło.Podobno u mnie tego nie widać.Nie wiem,może dlatego,że jestem wysoka.
 
reklama
ja mam na plusie 4kg i waze teraz 57 kg i tez nie widac ale ja jestem niska 1,65
lilly wiesz przestalo byc to dla mnie wazne teraz tylko mysle oby donosic szczesliwie ciaze a reszta nieistotna
 
Dla mnie też to nie ważne.Zwyczajnie ważę się z ciekawości ;-) W pierwszej ciąży przybrałam 19 kg i w tydzień po porodzie wagę miałam jak sprzed ciąży.mati,a Ty nie myśl tak cały czas o tym czy donosisz.Na pewno będzie dobrze i tego się trzymaj.
 
mati-i ja mam dzialeczke ale chyba mama bedzie musiala ja przejac na jakis czas.ja pewnie nic nie zrobie aby na trawke pojde z pieskiem i pojesc.maz calymi dniami w pracy to tez nie popracuje.oj jak ja juz chce wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
wiem staram sie myslec pozytywnie ale dopadaja mnie jakies schizy wiesz jak to jest
oby do wizyty. wyczytalam w internecie ze szyjka moze mi sie skracac od infekcji caly czas sie lecze ale zadnych rezultatów
 
mati-i ja mam dzialeczke ale chyba mama bedzie musiala ja przejac na jakis czas.ja pewnie nic nie zrobie aby na trawke pojde z pieskiem i pojesc.maz calymi dniami w pracy to tez nie popracuje.oj jak ja juz chce wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja to nawet na nia nie pojde tylko na zdjecia moge popatrzec u mnie mąz bedzie obrabial dzialeczke wsumie tam same iglaki skalniaki i trawka ale zawsze jest co robic
 
isskra ale fajnie i dziedziaczki calkiem spore:) regeneruj sie a pozniej pelen opis porodu!

Oczywiscie mialam sie uczyc...hmmm moze pozniej.Dzien minal na jedzeniu paczkow w czekoladzie z mama(stwierdzilam ze musze sobie pofolgowac troszke po przy karmieniu sie skonczy) i jezdzeniu za szafakami wiszacymi bo brak nam miejsca a gdzie tu dwa lozeczka wstawic!jedno na styk sie miesci...no tak ale skad mielismy wiedziec ze blizniaki beda:p

Ja jutro znowu mocz na posiew ide zrobic bo jakas genialna kobieta zagubila moje wyniki(bez komentarza) i za tydzien wizyta(coraz czesciej mam twardy brzuch ale to pewnie jak przesadze z chodzeniem)

Powidzenia na wszystkich wizytach w tym tygodniu!
 
reklama
wiem staram sie myslec pozytywnie ale dopadaja mnie jakies schizy wiesz jak to jest
oby do wizyty. wyczytalam w internecie ze szyjka moze mi sie skracac od infekcji caly czas sie lecze ale zadnych rezultatów

Ja mam infekcje całą ciążę, a szyjka jest cały czas długa i trzyma. Rozmawiałam z koleżanką w szpitalu, która mówiła mi, że w pierwszej ciąży infekcje miała non-stop, a w drugiej nic, cała ciąża czysta... taki nasz urok :)
 
Do góry