reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzień Dobry Dziewczynki:-)
madzix bardzo nam miło, że do nas zaglądzasz. Jak Ty się czujesz Słońce? Mam nadzieję, że czas troszeczkę ukoił ból. Bardzo często myślę o Tobie. Przytulam mocno.
enaflofaktycznie musisz sobie z maluszkami ułożyć swój plan dnia....bo bez tego to ręce do podłogi. Mam nadzieję, że kolki wkrótce miną, maluchy się przyzwyczają do nowego systemu a mama będzie miała czas i na drzemkę i na zrobienie np. manicure.
donka jestem myślami z Tobą, trzymam kciuki za szybki poród. Już za chwilę bedziesz miała dziewczynki po drugiej stronie brzusia:-)

Dziewczyny ja od 2 dni parzę sobie przed snem meliskę i powiem Wam, że troszkę lepiej mi się śpi. Nie budzę się 50 razy w nocy tylko np. 2 razy na siku.

lilly zaciskam kciuki za dobre wieści z wizytki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Idę wziąć prysznic i mąż mnie zawiezie do lekarza.Dzwoniłam do ginki i mówiłam i tych silnych bólach brzucha zwłaszcza w nocy.Powiedziała,że nie ma co czekać bo ona musi mnie zbadać.Trzymajcie kciuki.Mam nadzieje,że z moimi dziećmi wszystko dobrze.

kochana mocno trzymam kciuki czekam na wiadomosci (oczywiscie tylko te dobre bo innych napewno nie bedzie)
trzymaj sie kochana
 
gratulacje dla swiezo upieczonej mamuni!!!!!!!!!!!!!!duzo zdrowka dla niej i dla dzieciaczkow!
lilly-bedzie dobrze-musi byc!trzymam kciuki!
mati-czy gin zalecila ci jak najmniej ruchu?to z powodu twardnienia brzucha?troche sie przerazilam.
dziewczyny ogladalam o tej dziewczynie w tvn i jeszcze ta dzisiejsza noc-jestem jakas rozbita!
tez wypije dzis meliske przed snem moze mi pomoze.juz bym chciala pojechac na to usg to moze bym sie uspokoila.
 
Pozdrowienia dla donki i maluszków!!!cieszę się strasznie i znów sn :-)wow rozbrykały sie dziewczyny

lilly trzymam mocno zaciśnięte kciuki,oby wszystko było ok;-)
 
wiolka5 mam nadzieję,że będzie dobrze.Wizytę miałam tydzień temu i kolejną miałam mieć 5-go marca,ale muszę iść dziś.Najpierw twardnienia brzucha a teraz już 2 doby ból brzucha.I jak tu się nie stresować:-( Dobrze chociaż,że dostałam tą dobrą wiadomość od Donki,że jej córeczki już na Świecie :tak:
 
toilve świetnie że jest poprawa i przegoniłaś grzybka,skąd ja to znam:sorry:

Aime kurcze tak to jest że wydaje nam się ze mamy dużo siły a tu proszę...silniejsze leki-oby było lepiej;-)

iskra wielkie gratulacje piękna waga chłopaków czekamy na zdjecia!

doneczka mordko Ty nasza:-) wreszcie sie doczekałyśmy i czekamy teraz na zdjecia malych królewien:-D
 
reklama
wiolka5 mam nadzieję,że będzie dobrze.Wizytę miałam tydzień temu i kolejną miałam mieć 5-go marca,ale muszę iść dziś.Najpierw twardnienia brzucha a teraz już 2 doby ból brzucha.I jak tu się nie stresować:-( Dobrze chociaż,że dostałam tą dobrą wiadomość od Donki,że jej córeczki już na Świecie :tak:

lilly ja tak mam z tymi bólami brzuszka przynajmniej raz w miesiącu jak mi się gwałtownie powiększa,ostatnio miałam przez 3 dni i myślałam ze umieram:eek:
 
Do góry