reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Andzia lekarz powinien Ci dać zwolnienie, ja tak jak większość poszłam na L4 na początku. Nie dlatego że nie chciałam pracować,ale dlatego, że nie wypada wymiotować przy klientach ;)
Przy bliźniakach dają zwolnienie na całą ciąże, to jest naturalne. Poproś ładnie lekarza, musisz troszkę odpocząć przed przyjsciem na swiat maluszków. Ja korzystam z tego jak mogę, kiedyś nie miałam czasu na towarzyskie spotkania... teraz nie mogą się ode mnie opędzić ;)

Lolerain witamy :)

mati 84 jako, że rożni nas kilka dni :) powiedz jak tam wyczuwasz ruchy? Bo u mnie są tak delikatne, że ledwo wyczuwalne. Bardziej wydaje mi się, że w brzuszku się coś poruszyło, niż jestem w stanie wyczuć je ręką.
a znasz już płeć? :)

o właśnie dziewczyny jak to jest jednojajowe, 2 kosmówki, 2 owodnie, mogą być różnej płci, czy raczej nie?
 
reklama
Czesc dziewczyny!

Lolerain witaj:) zaraz oswoisz sie z mysla,ze beda dwa malenstwa ja juz nie moge sie doczekac:D a co moj maz wyprawia cieszy sie jak dziecko

Jak sie dzisiaj czujecie kobietki?mam nadzieje,ze donka juz po:D

luna a bylas na tej stronce? Ciąża bliźniacza Moze tu sobie zerknij bo normalnie zakrecic sie mozna z tymi rodzajami ciaz blizniaczych;)
 
witam wszystkie dziewuszki
luna ja niewiem jeszcze jaka plec dopiero bede wiedziec na polówkowym bo teraz lekarz jest skupiony na mojej szyjce mi lekarka powiedziala ze jesli bedzie inna plec to wtedy sa bliznieta dwujajowe w moim przypadku gdzie dwie owodnie i dwa łozyska to jest najwieksza szansa
jesli chodzi o ruchy to tez mam takie delikatne łaskotania itd juz od tygodnia ale jest dzien ze wogóle ich nie czuje i jest to normalne
 
apropo l4 to ja akurat nie potrzebowalam bo nie pracuje ale od 1 wizyty w 6 tyg lekarz chce za kazdym razem wypisywac bo sie zapomina
 
z tymi blizniakami jedno czy dwu jajowe to juz zgłupialam wiem tylko ze przy mojej ciazy to dzieci beda nie podobne do siebie ale moga byc tej samej płci, podobno jak sie urodza to wtedy mozna na 100% stwierdzic czy jedno czy dwu jajowe
niewiem juz sama
 
Dzieńdoberek dziewczyny :-) Ale dziś znów głupkowate sny miałam.Między innymi śniło mi się,że lalki urodziłam :szok: Lumbago mnie dziś pokręciło.Katar i bolące gardło,ale nie ma co się dziwić jak taka pogoda.

-Lorelain- Moja ciążą jest dwukosmówkowa-dwuowodniowa czyli dzieci mają osobne owodnie i osobne "talerzyki"do jedzenia.A jak tam mąż już doszedł do siebie?:-D

Miłego dnia Wam życzę ;-)
 
Cześć dziewczyny:) I ja nieśmiało proszę o przygarnięcie do swojego grona. Podobnie jak Lorelain wczoraj dowiedziałam się, że będą bliźniaki - dwujajowe. Na razie jesteśmy z mężem jeszcze w szoku i powoli oswajamy się z tą myślą:-)
 
reklama
Mam nadzieję że nasza Donka już tuli swoje maluszki :-):-) coś za cicho się zrobiło.

luna84.krakow ja mam ciążę dwuowodniową-dwukosmówkową i jak pytałam ginki czy one będą takie same czyli jednojajowe to powiedziała mi,że równie dobrze mogą być jedno jak i dwujajowe.Wiem,że jedno dzieciątko to dziewczynka i jeśli drugi okaże się chłopiec to na pewno będą dwujajowe czyli różne,ale jeśli drugie dziecko to też dziewczynka no to wtedy nie wiadomo.Ale ginka mówiła,że przy takiej ciąży rodzą się raczej dwujajowe.Szczerze to ja nie zbyt zawracam sobie głowę tą jajowością.Mi to bez różnicy :-)

vibeke Witamy cieplutko wśród dubeltowych Mam :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry