reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć dziewczyny. Ostatnio pisałam na waszym forum że nie czuję narazie ruchów dzieci, ale mogę się już pochwalić że od wczoraj maluchy dają o sobie znać i to tak że nieda się to pomylić z niczym innym. A dzisiaj byłam na usg i moję panny mają po 18,5cm i jedna waży 377gram a druga 391gram Szyjka macicy też długa bo 4cm. Mam tylko do was pytanie jak to było u was ze zwolnieniem? Bo ja od kwietnia też bym chciała iść na zwolnienie ale lekarz mi powiedział że jeśli będzie wszystko w porządku to nie ma takiej konieczności. Dodam że mam pracę fizczną i raczej cieżko będzie mi już pracować z brzuchiem,czy wy też miałyście jakieś problemy żeby lekarz wam zwolnienie wystawił?
 
andzia25 To super,że wszystko ok po wizycie i,że zaczęłaś czuć ruchy maluchów :-) Pamiętam jak Ci pisałam,żebyś sie nie stresowała bo każda ciąża jest inna.Co do zwolnienia to ja od początku mam zakaz pracowania.Nawet w domu zbytnio fizycznie zużywać się nie mogę tzn odkurzanie itp.
 
Tossa właśnie ogladałam filmik.Słodkie te Twoje maluszki.Moja córka tak się napatrzyła i mówi,że już się nie może doczekać bliźniaków.Mówiła,że takie grzeczne i nic nie płaczą :-D:-D
 
Cześć dziewczyny,
dzisiaj się dowiedziałam że będę mamą bliźniaków. Jeden pęcherzyk i dwie owodnie. Ja jestem w szoku i przerażona bo się kompletnie nie spodziewałam i ujawniły się dopiero teraz. Na dzien dzisiejszy ludziki są dokładnie tej samej wielkości i ida zgodnie z terminem z OM. Mam nadzieje że mnie do siebie przygarniecie :sorry:
 
-Lorelain- Witamy :-) Szok wkrótce minie.Ja też byłam mocno zszokowana,tym bardziej,że dopiero w 12tyg okazało się,że to bliźniaki.Wcześniej było widać tylko jedną fasolkę.Do tej pory czasami nie mogę uwierzyć,że mój brzusio zamieszkuje dwoje lokatorów :-)
 
Ostatnia edycja:
a wy tez macie dwoje dzidzi w jednym pęcherzyku to są jednojajowe tak? ... kurcze jestem kompletnie zielona i musze sie duzo douczyc .... przeraża mnie mysl porodu cc bo stanowczo chciałabym sn ... ciekawe jaki wózek wejdzie mi do windy ... matko żenby jak najdłużej z nimi dochodzic, synka urodziłam miesiac wczesniej wiec mam tendencje do przedwczesnych porodów .... mąż to musiał sie z wrażenia napić i mówi że potrzebuje tydzien żeby to przetrawić :laugh2:
 
bliźniaki urodzone miesiąc wcześniej to jest na prawdę nieźle :-) moje urodziły się miesiąc wcześniej i super się rozwijają :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
dzisiaj się dowiedziałam że będę mamą bliźniaków. Jeden pęcherzyk i dwie owodnie. Ja jestem w szoku i przerażona bo się kompletnie nie spodziewałam i ujawniły się dopiero teraz. Na dzien dzisiejszy ludziki są dokładnie tej samej wielkości i ida zgodnie z terminem z OM. Mam nadzieje że mnie do siebie przygarniecie :sorry:

kochana witaj na forum
nie martw sie kazda z nas byla na poczatku przerazona itd
fajnie ze dołacza do nas nowa mamuska z 2 istotkami na pokladzie
moja ciaza dwie owodnie i dwie kosmówki czyli maja osobne pokoiki
pytaj o wszystko napewno kazda udzieli ci jakis rad
a który miesiac u ciebie?
 
Do góry