reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

moniek my to samo tanie lozeczka a za to fily do wpinania fotelikow moj maz tez sie uparl ale mysle ze slusznie;) wazne by malenstwa byly bezpieczne,a duzo wyjezdzamy z malymi tez bedziemy wiec to dobra inwestycja
no i nie męczysz się z pasami, tylko wpinasz fotelik i już:-)
Teraz tak się zastanaiam, czy po zainstalowaniu tych baz i fotelików na nich zmieszczę się jeszcze ja tam z tyłu. Przecież do 9 kg dzieci jeżdżą tyłem do kierunku jazdy więc muszę tam być....hm.....trzeba będzię się szybko odchudzać
 
reklama
Dziewczyny, ja łykam prenatal classic 1x1, magnez 2x2, żelazo, 2x1, a teraz dodatkowo jeszcze antybotyki, probiotyki i nystatynę dopochwowo.
I kto mówił że ciąża to nie choroba, jak wieczorem muszę łyknąć garść pigułek żeby normalnie funkcjonować??
 
Moniek nie wiem jakie masz auto, my mamy skodę fabię kombi i jak są bazy zamontowane na tyle to ja się w środek nie zmieszczę
 
Dziewczyny, ja łykam prenatal classic 1x1, magnez 2x2, żelazo, 2x1, a teraz dodatkowo jeszcze antybotyki, probiotyki i nystatynę dopochwowo.
I kto mówił że ciąża to nie choroba, jak wieczorem muszę łyknąć garść pigułek żeby normalnie funkcjonować??
ja podobnie luteina nospa i jeszcze globulki na grzybka którego nie moge sie pozbyc
 
Moniek - jak dla mnie to wybacz ale cholera ten Połać jest coś nie teges !!! Chyba że on chce żebyś rodziła w gamecie ale nie wiem czy tam już porodówka ruszyła...zjeżyłam się bo nie dość że do jasnej ciasnej, płaci się kupe kasy za in vitro, potem za wizyty też to jeszcze tekst że on prywatnie ci zrobi cc...
z tego co doczytałam to masz bliźniaki po in vitro tak jak ja - więc to jest wskazaniem do cc !!! cholera jasna !!! ja od początku wiedziałam że będzie cc i nie żaden naturalny poród !!! poza tym - w salve nie mają takiego sprzętu jak w Matce Polce !

Wybacz Monia - ale wkur... mnie to co Ci powiedział doktorek , mam nadzieję że się nie gniewasz za to co napisałam ...
no pewnie, że się nie gniewam:-) szczerze to właśnie na takie słowa liczyłam.....
No nic, zobaczymy po pierwsze czy donoszę do 36 tc, a liczę, że tak....a po drugie zobaczymy co on mi jeszcze powie.
Wiesz Kochana, oni myślą, że jak zapłaciłyśmy za ivf i chodzimy na wizyty go Gamety to śpimy na pieniądzach.
 
Moniek , brak mi słów , po prostu same na literę K mi się cisną !
Ja na prawdę chodząc do Michała nie odczułam że chcą od nas kasę wyciągnąć, wręcz przeciwnie ...jak dla mnie on ma najzdrowsze podejście...sorrka mała mi wyje z głodu!
 
Moniek nie wiem jakie masz auto, my mamy skodę fabię kombi i jak są bazy zamontowane na tyle to ja się w środek nie zmieszczę
to tak bez stresu wozisz maluchy tyłem do siebie? Ja póki co jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym co chwila do nich nie zaglądać:crazy:
My mamy forda focusa r 2011, nie znam się ale chyba nie jest szerszy od Waszej skody. Więc zakładam, że się nie zmieszczę.....aaaaaaaaaaa......
 
to tak bez stresu wozisz maluchy tyłem do siebie? Ja póki co jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym co chwila do nich nie zaglądać:crazy:
My mamy forda focusa r 2011, nie znam się ale chyba nie jest szerszy od Waszej skody. Więc zakładam, że się nie zmieszczę.....aaaaaaaaaaa......

tak tak je wożę :-) zazwyczaj to jeszcze ja jestem kierowcą :-) po prostu moje maluchy uwielbiają jazdę autem i śpią :-)
ale wiem że są takie lusterka do zamontowania z tyłu że z przodu we wstecznym widac co się dzieje z tyłu , więc może takie zakupimy
 
reklama
najgorsze będzie przywiezienie ich ze szpitala do domku....dla mnie przynajmniej.
A później liczę, że bedą jak Twoje samochodowymi śpiochami;-)
 
Do góry