reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
witajcie..ja się tak troszke wtrące do paznokci i farbowania.Co prawda ja w ciąży nie robiłam tipsów,włosów nigdy nie farbowałam ale robiłam studium ze stylizacji paznokci i wizażu i....mój gin mi kazał zrezygnować z zajęć na których robi się tipsy(za dużo chemii) a w konsekwencji musiałam zrezygnować ze studium dla dobra maluszków,uczęszczałam miesiac i tak moja "wielka kariera":-D legła w gruzach
 
Czesc paczuszki hehe ja zjadłam dziś już dwa na trzy dostępne pychota:-))) mam tak jak Klaudia- brzuszek sie obniżył, zgaga minela, zoladek nieucisniety, a juz sie cieszyłam ze schudłam (tydzien temu tylko 14 na plusie) a teraz wszystko tak smakuje mniam :-D ja sobie właśnie umówiłam fryzjera za 2tyg yeah zrobię się na bóstwo:p a pazurow nigdy nie robiłam u kosmet.,bo nie lubie na maksa brrr więc nie mam tego problemu buziaki girls
 
a ja robie tipsy i na to akryl, całe życie obgryzałam pazury i nie dam rady zapuścić własnych. nie widze w tym nic złego i nie uważam, że krzywdze maluchy:) a co do fryzjera ostatnio robiłam jakies 3 tygodnie temu, kolorem zblizonym do naturalnego, żeby właśnie nie było widac az tak odrostów, nie cierpie odrostów:p
 
Hej kobitki:-)

Yummy oby jak najdłużej w tym trójpaczku ale z tego co wiem to Twoje maluszki i tak mają piękną wagę;-)

donka no nie bądź taka i daj nam znać co u Ciebie bo ciekawość nas zżera a jak widzisz Yummy czeka cierpliwie by nie wepchać się w kolejkę hihi:-D

Dziewczynki ja na razie zjadłam tylko jednego pączka.Moja mamuśka ma zaraz przybyć z drożdżami i będziemy działać:-) te ze sklepu to nie to co pączusie u mamusi mniaaaam:tak:

Tak się przejęłam wczoraj naszą kochaną Madzią że nie mogłam spać:szok: ciekawe co u niej słychać oby ta diagnoza była mylna i z dzidziami było wszystko ok
 
A co do farbowania włosów to ja nie farbuje,nie mam zaufania do fryzjerów,mam swoje długie włoski i naturalny kolor:-) ale moja córka mnie przebiła bo ma włosy do połowy ud i nie chce ściąć za żadne skarby:rofl2: a pazurki to też mam zapuszczone i nawet ładnie mi rosną jak nigdy:eek: i piłuje na kwadracik:-D
 
Moniek - spokojnie :-) na pewno będziesz mieć cc :-)
ja za wizyty płaciłam 200zł

wiecie co...jak was podczytuję to chwilami wam zazdroszczę że wyjdziecie do kina, sklepu itp :-)
dla mnie to jak wyprawa w kosmos :-) jak ja od 14 listopada do 5grudnia byłam w szpitalu i potem tylko jeździliśmy do dzieciaków i jak wyszłam po 6 czy 7 tygodniach do sklepu to jak dzikus :-D a i teraz moją rozrywką jest wyjazd z maluchami do lekarzy i raz na 2 tygodnie pojechanie z mężem do najbliższego tesco na zakupy :-) a jak w minioną sobotę wybrałam się z mamą do Ptaka w Rzgowie na zakupy to normalnie jakbym co najmniej na drugi koniec Polski pojechała :-)
Kochana jak ja Cię rozumiem:-)Od 6 tc siedzę w domu a jedyne wyjścia to gin albo obiad u rodziców. Już sobie powtarzam, że jak się rozpakuję to jak pójdę w cug to cały dzień mnie nie będzie. I jeszcze marzy mi się lampka winka....jejku ale bym się napiła:rofl2: całą ciążę nawet dzioba nie zamoczyłam w %.

Cześć Kobietki :-) Jak nocka Wam minęła?Życzę Wam słodkiego dnia i dzielę się z Wami pączusiem :-) Zobacz załącznik 437831
i jak to zobaczyłam to przepędziłąm męża do sklepu. Już dwa pączucie wmłóciłam:laugh2:

czesc dziewczyny
ja narazie jeden ale za to wczoraj na wieczór tesciowa wpadla z 10 paczkami które sama piekla wiec sie objadlam:-D
jak narazie wzielam sie za siebie robie pazurki i wlosy
dziewczyny a czy wy farbujecie wlosy i robicie sobie paznokcie?
ja włosów w życiu nie farbowałam....odstraszają mnie odrosty. A pazurki to tylko u nóg robię, chociaż teraz to bardziej wygibasy akrobatyczne przypomina;-)

u mnie tłusty czwartek zaczął się od fontanny krwi z nosa:/ w sumie codziennie mi trochę leci, ale dziś istna rzeka:/
a pączków narazie brak, ale czekam na jakiegoś członka rodzinki, który się zlituje i skoczy do sklepu... tutaj nawet nie wiem gdzie można by było takowe cudeńka dostać:p
też dziś wizyta z ważeniem i aż nie chce wiedzieć ile przytyłam ostatnio:p w sumie od połowy października do połowy stycznia ani jeden kilogramek się nie przyplątał, ale potem brzusio zjechał w dół i mogłam w końcu normalnie jeść, więc... na pewno odbiło się to na mojej wadze:p
a jedz Kochana.....za chwilę będziesz miała dwójeczkę przy cycusiu to się skończy podjadanie wszystkiego na co przyjdzie ochota.

Czesc paczuszki hehe ja zjadłam dziś już dwa na trzy dostępne pychota:-))) mam tak jak Klaudia- brzuszek sie obniżył, zgaga minela, zoladek nieucisniety, a juz sie cieszyłam ze schudłam (tydzien temu tylko 14 na plusie) a teraz wszystko tak smakuje mniam :-D ja sobie właśnie umówiłam fryzjera za 2tyg yeah zrobię się na bóstwo:p a pazurow nigdy nie robiłam u kosmet.,bo nie lubie na maksa brrr więc nie mam tego problemu buziaki girls
fryzjer za 2 tygodnie....może do szpitala będzie musiał jechać....hihihi
Yummy gdzie Twoje suwaczki?
 
reklama
Hej laseczki,ja tylko na chwilke,jeszcze sie turlam,jednak dopiero w pon.ide do szpitala i bede rodzila przez cc.Moze jutro bede miala dostep do netu,to postaram sie nadrobic,jednak z tel.nie da sie poczytac wiec nawet nie wiem co sie u was dzieje.Buzka
 
Do góry