reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam ponownie-Ajjj, ale tu sie podzialo,ile nowych mamusiek, gratuluje wszystkim. Troszke mnie tu nie było(ponad 6 m-cy). Moje królewny wytzrymały do 34 tc i 16.08.2011 przywitalismy Gabrysie 2200g i Wikusie 2060g. Nie jestem wstanie nadrobic zaleglosci wiec bede pisac na bieżąco o ile mi małe pozwola : )
gratuluję :) waga maluszków bardzo ładna i jak tam młoda mama bliźniąt daje sobie radę w domku :biggrin2:
siema;-) troche pozno, ale dopiero wrocilam od gina:szok::-) przegiecie palnika:-D

moje maluchy zrownaly sie wagowo:szok::happy: tego jescze nie grali:-) sa duze- 2430 g kazdy:-):happy::happy::happy::happy:
mamusia jest bardzo szczesliwa:tak: porod moze nastapic w kazdej chwili- szyjka zgladzona, rozwarcie 3 cm- powiedzial, ze daje mi tydzien maks:sorry2: zaciskam nooogi, musze wytrzymac chociaz do niedzieli!!!!!

no to kciukasy trzymamy i pomagamy w zaciskaniu nóg :-D zaciskaj zaciskaj oby jak najdłużej no i odpoczywaj... super że maluchy są identyczne ale ulga mega co :tak: powodzenia na końcówce :-)


a reszcie kobitek zdrówka życzę bo ta pogoda teraz to taka zdradliwa jak nie wiem co jest :baffled:
 
reklama
Agatka88 kochana- opuszczenie brzucha w 26 tc- nie jest normalne:baffled: uwazaj gwiazda, sprawdz to lepiej i nie szalej juz z odkurzaczem!~mnie sie brzuch opuscil pare dni temu dopiero, a z reguly opuszcza sie na 2-4 tygodnie przed porodem:(

toliveistodie ta bakteria to wstretny paciorkowiec buuuuuu:dry: sluchaj to cholerstwo strasznie ciezko wytepic, nawet antybiotykiem. Moja kolezanka to miala i pomoglo jej dopiero zakwaszenie moczu- bakterie w kwasnym srodowisku gina i nie moga sie namnazac. Idz do zielarskiego i kup suszona zurawina i zaparzaj ja 3 x dziennie przez co najmniej 2 tygodnie- to powinno wytepic gada!

Dziewczyny a propos klucia w kroku- w moim przypadku oznaczalo to skracanie szyjki


Ale doline zapodalam:-D Ale jestesmy tu po to by wymieniac sie doswiadczeniamy by dzidziusie w brzuszku siedzialy jak najdluzej!


Dziewczyny ja rodze przez CC tym razem- tak jak Niuleczka, Anuska uwazam, ze to bezpieczniejsze dla 2 dziecka i nie chce ryzykowac.

Ale dzisiaj piekny dzien w Poznaniu- bialo i sloencznie. Ale by sie chetnie poszlo na spacerek, obled:-)

No i weekend sie zbliza jejejeje bedziemy mialy naszych mezusiow pod reka;-) Doslownie i w przenosni:-D

Wiecie co juz sie nie moge doczekac okresu popologowego.... jejuuu od 4 miesiecy nie uprawialam sexu:-D Bedzie biedny ten moj mezus:-D
 
Agucha biedactwo... a najgorsze jest to, ze jak przechodzi ten najbardziej ryzykowny 1 trymestr to jest taka megaochota, a ze wzgledu na te podniesione hormony- dla mnie seks nigdy nie byl az tak przyjemny jak w ciazy serio i tym ciezej znosilam zakaz od gina:baffled:
 
dokładnie mam tak samo więc cię rozumiem wiesz zawsze jest tak że co jest zakazane tego najbardziej się chce no nic bąbelki najważniejsze wytrzymamy :tak:

no ty to już masz z górki :-Dnie zapomnij o antykoncepcji :-D
 
dziewczyny błagam o jakąkolwiek pomoc, informację-tydzień temu (20 tydz,ciąży) zmarło mi jedno z bliżniąt-czy jest ktoś kto przeżył coś podobnego w drugim trymestrze ciąży?błagam o pomoc
 
toliveistodie ta bakteria to wstretny paciorkowiec buuuuuu:dry: sluchaj to cholerstwo strasznie ciezko wytepic, nawet antybiotykiem. Moja kolezanka to miala i pomoglo jej dopiero zakwaszenie moczu- bakterie w kwasnym srodowisku gina i nie moga sie namnazac. Idz do zielarskiego i kup suszona zurawina i zaparzaj ja 3 x dziennie przez co najmniej 2 tygodnie- to powinno wytepic gada!


Zgadza się, paciorkowiec. Najgorsze jest to że teraz mamy środowisko zasadowe i łatwo to złapać - niestety wiele z nas ma paciorkowca tylko o tym nie wie - dziewczyny, przebadajcie się przed porodem!
 
reklama
agagr33
user-online.png
-przykro mi.
Ja miałam poród przedwczesny jak się okazało infekcja i masa paciorkowców.
Między innymi miałam masę ropy w brzuchu po cięciu.Dzisiaj dopiero kończę antybiotyk.Niestety po antybiotyku biegunka.Cokolwiek zjem zaraz biegiem do kibelka nawet loperamid nie pomaga.
Mam nadzieję,że z drugą dzidzią jest ok.
Moje jak na razie odpukać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry