reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zawsze chciałam mieć 4dzieciaczków,ale chyba już powiem STOP,niestety to nie koncert życzeń,mój tata tak chciał syna no i doczekał się za czwartym razem:-)
 
reklama
Zawsze chciałam mieć 4dzieciaczków,ale chyba już powiem STOP,niestety to nie koncert życzeń,mój tata tak chciał syna no i doczekał się za czwartym razem:-)

dzieci to skarb i radośc ale niestety nie zyjemy w państwie dobrobytu i zwyczajnie cięzko wychować kilkoro dzieci nie odmawiając im za wiele. Może Wam sie ten synuś w końcu trafi. Ja miałam przeczucie na 2 synków wlaśnie, mój mąż chcial syna, jego nazwisko na nim sie konczy dlatego się cieszy, że przybędzie dwoch nowych hihi no i wiecznie prawdziwy tekst "masz syna musisz pilnowac tylko jego, masz córke to pół miasta "
:-)
wydaje mi sie że teraz jest takie rownouprawnienie, że syna i corke wychowuje sie tak samo trudno lub tak samo łatwo:-), kwestia dzieci i rodziców.
Dziewczyny będziemy wyjatkowymi matkami, a nasze dzieci wyjątkowymi dziećmi:-)
- Z czego się śmiejesz, Michałku? – Demotywatory.pl
Stary jak myślisz... – Demotywatory.pl
Demotywatory.pl
Bliźniaki – Demotywatory.pl
:-D
 
Witam ponownie-Ajjj, ale tu sie podzialo,ile nowych mamusiek, gratuluje wszystkim. Troszke mnie tu nie było(ponad 6 m-cy). Moje królewny wytzrymały do 34 tc i 16.08.2011 przywitalismy Gabrysie 2200g i Wikusie 2060g. Nie jestem wstanie nadrobic zaleglosci wiec bede pisac na bieżąco o ile mi małe pozwola : )
 
Witam ponownie-Ajjj, ale tu sie podzialo,ile nowych mamusiek, gratuluje wszystkim. Troszke mnie tu nie było(ponad 6 m-cy). Moje królewny wytzrymały do 34 tc i 16.08.2011 przywitalismy Gabrysie 2200g i Wikusie 2060g. Nie jestem wstanie nadrobic zaleglosci wiec bede pisac na bieżąco o ile mi małe pozwola : )

Witaj:-), nie znamy się jednak sądzę, że wszystkie obecne tu ciężarowki chętnie posłuchają twoich rad doświadczonej mamy blixniaczek:-), napisz nam kilka słow o porodzie, o pierwszych dniach i teraz jak sobie radzisz i jak dziewczynki, pozdrawiam:-)
 
siema;-) troche pozno, ale dopiero wrocilam od gina:szok::-) przegiecie palnika:-D

moje maluchy zrownaly sie wagowo:szok::happy: tego jescze nie grali:-) sa duze- 2430 g kazdy:-):happy::happy::happy::happy:
mamusia jest bardzo szczesliwa:tak: porod moze nastapic w kazdej chwili- szyjka zgladzona, rozwarcie 3 cm- powiedzial, ze daje mi tydzien maks:sorry2: zaciskam nooogi, musze wytrzymac chociaz do niedzieli!!!!!
 
Yummy mummy zazdroszcze,ze malenstwa(no juz nie takie malenstwa) zaraz beda z Toba!.Ladny wynik wagowy!A wiesz czy bedziesz rodzic silami natury czy cc?czy wyjdzie dopiero w praniu?eh to trzymaj sie dzielnie i koniecznie w wolnej chwili zdawaj jeszcze relacje jak sie czujesz.Trzymamy kciuki!
 
Yummy to się porobiło:szok: a jednak mnie wyprzedzisz.Waga dzieci imponująca:tak: My tu kciukole zaciskamy i koniecznie dawaj znać co tam z Wami
Tak na marginesie-to jak to jest z tym rozwarciem,czy ono szybko postępuję?
 
reklama
Do góry