reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Czesc dziewczyny! Ja wlasnie się obudzilam po 2 drzemce w ciagu dnia:szok::-D Mmmm polecam:-D

Lily my mamy bana na bzykanko od 10 tc:-DWiec tylko spanie mi pozostaje z ewentualnych przyjemnosci:D

Toivelstodie 2-3 tyg.temu pytalam o to samo laski. Agata polecila mi mleczko Alumag i powiem Ci- jak dla mnie bomba. Jak nic innego nie pomaga (migdaly, mleko) biore lyzeczke tego i jak reka odjal:tak:

A ja rano jak wstalam wrocilam do zrodel- obudzily mnie poranne mdlosci:szok: 0,5h nad sedesem jejeje chyba nic juz mnie nie zdziwi w tej ciazy:cool:
 
reklama
Witam nowe mamusie na forum
Co do współżycia to mi lekarz nie zbronił ale powiedział że tak tylko na spokojnie żeby nie wymyślać niewiedomo jakich pozycji
Agata trzymam kciuki żeby maleństwa wyszły szybciutko do domku i żeby było wszystko wporządku
 
Dziękuję za słowa otuchy.
Agata jedź do szpitala niech sprawdzą.
Byłam u niuniek akurat opalały się,bo mają żółtaczkę.Jasio daje czadu i płacze dostał mini,mini smoczek.Dopytałam p.dr o skalę appgar i niusie w pierwszej minucie dostały po 6pkt.Jasio ogółem dostał 8a Marcelinka 7.
Mam pytanie do koleżanek które miały cc,czy Wam też puchły nogi?Pozdrawiam serdecznie.

Agata lekarze Ci powiedzieli, że podejrzewają mukowiscydozę? Bo moi chłopcy mieli badanie pod tym kątem robione już dwa razy ale lekarz mówił, że u skrajnych wcześniaków zawsze robią. A co do punktów to 7 i 8 , super:-) Ja przez prawie dwa tygodnie miałam opuchnięte nogi i dłonie a do tego miałam trudności z oddychaniem. Jak już wstałam z łóżka to aż mnie zatykało. Jestem z Wami, trzymajcie się będzie dobrze :-)
 
U mnie to tak jak lekarz powiedział "jest Pani stworzona do chodzenia w ciąży"-ale nie,ja już podziękuję,chociaż syn też by się przydał.Tak wracając do tematu to sex jak najbardziej wskazany-tylko trzeba mieć na niego ochotę-mąż już nie może wytrzymać,ale dzielnie ustępuje.Zgaga minimalna,możemy ssać rannie.Problemy ze spaniem-ooooooooggggggggggromne-a wszystko przez bolącą,rozrastającą się miednicę
 
hej dziewczyny u mnie już chyba jakiś stres "przed" bo mam kiepski nastrój i nic mi się nie chce:-(
trochę plamiłam po piątkowym badaniu i jakoś taka mimo wszystko stres się udzielił mimo że gin mnie uspokajał, jutro znów ktg mamy rano zobaczymy jak dziewczynki :-)

mi na końcówce znów pomógł ze spaniem mój rogal poducha, bo chwilowo w odstawkę poszedł - polecam!!
 
Ja nie miałam jeszcze ktg,mimo że zbliża się 35tc
Dziewczyny,czy w szpitalach w których będziecie rodziły też trzeba mieć ze sobą wynik na gronkowca?ja jeszcze nie robiłam i zastanawiam się czy jak bym teraz zaczela rodzić to czy bez tego wyniku by mnie nie przyjeli
 
Ostatnia edycja:
Enaflo jestem pod wrazeniem:szok: Ty wciaz nierozpakowana wwoooooooooooooooow Twoja szyja jest nie do zdarcia:-D Wklejaj foto brzucha pliiiizzz:p

Lily dziada Ci szkoda a nie mnie?;p Jemu jeszcze jakos mozna ulzyc, a mnie nie :no: Orgazmy zakazane przez doktorka :D Ładna mi kurka sprawiedliwosc:/

Donka u nas ktg na kazdej wizycie u doktorka obowiazkowo od 30tc, a wizyty co 2 tyg,;>
 
Lily dziada Ci szkoda a nie mnie?;p Jemu jeszcze jakos mozna ulzyc, a mnie nie :no: Orgazmy zakazane przez doktorka :D Ładna mi kurka sprawiedliwosc:/

Racja:-D Yummy kobiet nikt nie żałuję,a to chyba my najbardziej poszkodowane :confused:
 
reklama
Yummy- mój brzuszek na dziś to tak 107- 108 cm:-) małe leżą obie podłużnie: główkowo i miednicowo i tak jedna z drugą dopasowały się chyba położeniem:), nikt nie daje wiary że tam siedzą dwie lalunie:-D choć myślę że duże nie będą

ja tak czuje że to już ten tydzień!!
 
Do góry