reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No co Wy dziewczyny wcale mi nie żal facetów :-D mój już narzeka,że ostatnio coś mało się dzieje,a ja mu na to,że niech nie narzeka bo niedługo może przejść na "ręczny" :-D

enaflo też bym chętnie zobaczyła Twój brzusio ;-)
 
reklama
No to ladnie. Enaflo, masz taki sam brzusio jak ja- ja tez okolo.108-110cm. Ile waza dziewczyny???

Ja we wtorek mam wizyte i KTG... cos mi sie wydaje, ze po wizycie pojde juz prosto na Polna... We will see...
 
Na początek witam nowe mamy:-)

Agatko trzymaj się dzielnie zobaczysz że badania wyjdą ok:)Ale wyobrażam sobie jaki stres przechodzisz....Trzymam kciuki za pozytywne wyniki!!!!:tak:

enfalo podziwiam i wielki szacun,dochodzic do tego tyg.ciązy:-)Nie stresuj sie, jak przyjdzie co do czego będzie dobrze bo musi być!Maluchy swietnie donoszone!Trzymam ogromniaste kciukasy za Was!

co do seksu w ciąży to ja też mam post od 10 tygodnia ciąży:-(Ale dla maluchów jestem calkowicie zdolna do poświęceń a poza tym mój mężuś też się boi o zdrowie maluchów i powtarza że może wytrzymać tyle ile trzeba.

U mnie niedługo koniec 20 tyg,ale się cieszę teraz będę odliczać do 30:-D:-D

Yummy jak u Ciebie samopoczucie?Jeszcze troszkę i Twoja kolej:laugh2:
 
Witam wszystkie mamusie blizniat:)
Ja dokladnie 23.01. dowiedzialam sie ze mam w sobie dwa babelki a nie jednego:))Dzieciatka z USG maja 4,5 tygodni a z wyliczen pierwszego dnia ostatniej miesiaczki 7 tygodni. Dziewczyny jesli mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi w tym to bede wdzieczna.

Mam zakaz seksu calkowicie az do urodzenia malych, zakaz wstawania z lozka a najwiekszy ciezar jaki moge dzwigac to lyzka. Dostalam duphaston i nospe forte. Lekarz strasznie dmucha na mnie bo wczesniejsze dwa poronienia go martwia.
Jestem taka szczesliwa ze brak mi slow zeby to wymowic:))
a mina mojego meza jak dowiedzial sie ze beda blizniaki - bezcenne, myslal ze robie sobie z niego jaja:))
Sam jest jednym z blizniat, ma brata jotka w jotke wygladajacego jak on:))
1.02 mam wizyte potwierdzajaca czy na 100% jestem w ciazy blizniaczej. czyli jedno z dzieci moze nie przezyc?
bede tez juz wiedziala jaka to ciaza.
Teraz mam dwa zdjecia bo jak robili jednemu bablowi zdjecie to drugi sie chowal i na zmiane.

Cos czuje ze to dziewuszki i beda mialy na imie Liwia i Gaja, a maz wybral na wszelki wypadek chlopcom Roch i Olaf.
Pisalam juz na tym forum w watku o wozkach ale nikt sie nie odzywa wiec jeszcze raz odzywam sie tutaj:))
 
Witam wszystkie mamusie blizniat:)

Pisalam juz na tym forum w watku o wozkach ale nikt sie nie odzywa wiec jeszcze raz odzywam sie tutaj:))

Witam nowa mamunie!

W watku o wozkach, piszemy o wozkach:) Dlatego pewnie nikt sie nie odzywa;)

A propos wczesnej ciazy blizn.- ja do 13 tygodnia siedzialam jak na szpilkach, bo do tego czasu wszystko sie moze zdarzyc. Czesto bywa tak, ze jeden pecherzyk sie wchlania.

Poza tym ciaza blizniacza to ciaza wysokiego ryzyka i jest obarczona znacznie wiekszym ryzykiem w stosunku do ciazy pojedynczej...

A co do poronien- moja kolezanka miala taka sytuacje- moze przejdz sie do porzadnego ginekologa- endokrynologa, bo poronienia moga byc rezultatem problemow z tarczyca...

Anuska hehe dlatego tak ponaglam Enaflo, bo boje sie ze jak tak dalej pojdzie to wcisne jej sie w kolejke, a to nieladnie:p

Mati powiem Ci, ze ja nie mam jakiegos wielkiego brzucha; kolezanki, ktore byly w ciazy blizniaczej tez nie wygladaly na podwojna ciaze, a niektore wytrzymaly do 38tc, wiec nie ma reguly
 
mati84 Witaj :-) enaflo ma zaznaczone na swoim suwaczku który to tydzień ciąży :tak:

twins29 Zgadzam się z Yummy,że czasami jeden pęcherzyk się wchłania.Ja na 100% że to bliźniaki miałam potwierdzone w ok 12 tyg ciąży.Trzymam kciuki,żeby kolejne usg potwierdziło bliźnięta :-)
 
Dzień Dobry i witam nowe bliźniacze ciężaróweczki:-)
U mnie w brzuchy na dzień dzisiejszy jakieś 110 cm, na wadze 11 kg do przodu:-)
Jeśli chodzi o seks to jestem chyba lepsza od Was Babeczki bo ja nic a nic od cyklu stymulowanego czyli jakoś od czerwca. Mamy całkowite embargo od gina, a powiem Wam, ze jakoś specjalnie ochoty nie mam. Mam nadzieję, że nie zapomnę jak to się robi:laugh2:
twins29 na usg według pomiarów dzieciątek często wychodzi inny termin ciąży niż liczone od ostatniej miesiączki. Gdyby coś było mocno nie tak w tych terminach lekarz na pewno by powiedział. Trzymam kciuki za Twoje zdrowo rozwijające się bąbelki.
Yummy Ty sie kochana nigdzie nie wciskaj i grzecznie trzymaj kolejki. Zdaje się, że ja i magda-gdańsk jesteśmy za Tobą w kolejeczce. Czy któraś dziewczynka jest jeszcze przed nami?
 
Dziewczyny nie pamiętam czy Was pytałam....jaki macie materac do łóżeczka dla maluszków. Ja się nastawiałam na gryka-pianka-kokos, ale sprzedawca w sklepie stanowczo odradził, powiedział, że pianka-kokos jest najlepszy dla niemowląt.
Z kolei wujek google mówi, że najlepsze to lateks-kokos:sorry2: i mam zagwozdkę.
 
reklama
ja mogę być i po Was:p chociaż dziewuchy gotowe do porodu od dwóch tygodni i mam często skurcze, ale moje laseczki mają szlaban na wychodzenie przed zakończeniem sesji... najpierw nauka, a potem przyjemności... jak narazie się słuchają chociaż to cud jakiś, bo to co się teraz u mnie dzieje to jakaś masakra...
widzę, że trochę mnie nie było, a już wszyscy o mnie zapomnieli:p
 
Do góry