reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

anuśka25
user-offline.png
najpierw wyciszą Ci skurcze tak jak mi dopiero założą szew.
Ja mało piszę bo mam cały czas podły nastrój.Ciągle płaczę,Boję się ,że szew puści i będzie poród przedwczesny.
 
reklama
Anuska jeszcze jedna dygresja a propos Twojego badania szyjki:-) Kiedys chodzilam do innej lekarki i zapisywala mi luteine dopochwowa i uplawy po tym swinstwie doprowadzaly mnie do szalu:eek: wiec zaczelam sie gleboko podmywac i narobilam sobie bigosu, bo wlasnie w ten sposob naruszylam sobie szyjke i dostalam plamienia:shocked2: Babeczka jak sie o tym dowiedziala to mnie delikatnie mowiac op...a, ze bron boze mam sobie nigdzie paluchow nie wkladac:tak: Generalnie w ciazy zaleca sie jak najrzadsze badanie ginekologiczne w sensie dotykania szyjki, wiec nie polecam:happy:

Claudia
nie doczytalam... Baardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka:( Moja babcia tez miala kiedys wylew, wiem co to znaczy:(

Moniek super sprawa z ta baza- maxi cosi z ta baza dostal najwyzsze noty w ADAC:

fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe Maxi-Cosi :: sortowanie wg kryterium ocena

Agatka
miejmy nadzieje, ze tym razem bedzie git:tak:Trzymam kciuki

Dziękuję za cenne wskazówki,na pewno zrezygnuję z dotykania szyjki:D
 
Hej dziewczyny:-)
co do leżenia nie ma zlituj!!!!!! wyleżałam już dużooo ale mamy 34 tydz już skończony!!! hurra :-)
małe mają po 2 kg i póki co jest dobrze choć brzuch pobolewa - więc no-spa w użyciu i co najlepiej obie na usg główkowo:tak:ale jedna kręci się i często zsuwa się i leży po skosie albo całkiem poprzecznie, lekarz każe mi się tym nie stresować tylko jeszcze dwa tyg dotrwać aby moje kluseczki nabrały ciałka jeszcze, mamy nadzieje że się uda
my też maxi-cosi foteliki kupowaliśmy jeszcze na gwarancji

enfalo super że dzieciaczki rosną i mają już po 2 kg:DTrzymam kciuki żebyście jeszcze troszke wytrzymali:)Uda się na pewno!Dużo zdrówka i dalszej wytrwałości!
 
Hoho dziewczyny przezylam chwile grozy;/ wiec zaczelo mnie tak dziwnie dosc mocno bolec w prawej pachwinie ze szok... Taki natarczywy bol, podobny do tego miesiaczkowego, ale tylko po prawej stronie...Zwinelam sie w wyrku w pozycji embrionalnej, 2 nospy, fenoterol, 1,5 i przeszlo:eek: nie powiem troche sie przestraszylam:eek: wyczytalam ze w 32 tygodniu dochodzi do obnizenia dna macicy i moze powodowac to skurcze i wtedy dzidzius mocniej napiera na podbrzusze, a powiekszajaca sie macica na nerwy... mam nadzieje, ze to wlasnie to. Cale szczescie, ze we wtorek mam wizyta u gina!
 
reklama
Do góry