reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Agatka kochanie dziewczynki maja racje, teraz musisz dużo leżeć i odpoczywać, nie ma żartów. Ale z drugiej strony wiele czasu Ci nie zostało, więc rozluźniamy pośladki i pozwalamy naszym gentelmenom sie rozpieszczac:p

A co zalecił Ci lekarz?

Słuchaj, dobrze mi sie kojarzy, ze krotko przed ta akcja szpitalna bylas na kontroli u tej swojej babeczki?

Buziak!
 
reklama
Agata widać nam Agatom (też jestem Agata) dane jest leżeć Ty już na końcówce to szybko Ci zleci a co ja mam powiedzieć jak już muszę leżeć no nic damy radę trzymam KCIUKI za siebie i za Ciebie żeby wszystko było dobrze i żeby Twoim dzidziom nie było śpieszno na ten nasz świat, niech wszystko będzie w swoim czasie :) POWODZENIA i odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz leż :-)

a u mnie to drugi dzień całkowitego leżenia i już mnie kości bolą :( hehe no ale damy radę, dzieciaczki najważniejsze....

MIŁEGO DNIA KOBITKI :)
 
AGATA777 tak jak piszą dziewczyny leż i pachnij.....oglądaj ogłupiające seriale :-)jednym słowem niech się Tobą zajmują ;-)
anuśka25 w życiu sobie szyjki nie badałam....zostawiam to swojemu lekarzowi;-)
Yummy a Ty na kiedy masz termin ?
agucha a Ty czemu leżysz, bo nie doczytałam:zawstydzona/y:, też problemy z szyjką?
A ja mimo brania fenoterolu ciągle mam te ch.......ne skurcze, wykończą mnie one psychicznie. Dobrze, że we wtorek mam wizytę u gina....powiem Wam, że wizyty u gina co 3 tygodnie do za długo jak dla mnie. Jakby były darmowe to co tydzień bym łaziła.
 
ja nawet nie chce takiej myśli przyjąć, że mam sn rodzić... za dużo problemów byłoby ze mną... nie dość, że będzie mi się słabo tam robić, jeśli nie zemdleje w ogóle, to mam nadciśnienie w sytuacjach stresowych, ale to przez nerwicę:p przy amniopunkcji też im mdlałam na wyrku, ale powiedziały lekarki, że mogę sobie zemdleć:/ taaa... tylko czy one nie wiedzą, że przy utracie przytomności może dojść do różnych powikłań jeśli przez chwilę do mózgu nie jest dostarczana krew z tlenem:/

ech... ten piątek 13-ego pierwszy raz w życiu jest dla mnie takie pechowy:/
dziś rano mój dziadek dostał udaru mózgu, ja miałam dziś jechać do szpitala (dostałam wczoraj skierowanie, bo dziewczyny przestały się tak bardzo ruszać... robią to, ale nagle słabo kopią... najważniejsze, że żyją, tylko muszę sprawdzić czy coś tam się nie porobiło, jutro mam egzamin, a nic mi nie wchodzi i jeszcze przez to muszę przełożyć wizyte w szpitalu na poniedziałek... moja pani dr kręciła nosem i powiedziała, że jak tylko przestaną w ogóle się ruszać, albo jeszcze mniej to mam nie patrzeć na egzamin i jechać...)
Cholera, wszystko się chrzani:/
 
klaudia - jeśli da radę poprawiać egzamin itp to ja bym olała go a pędziła do szpitala, bo dzieciaczków nie da się poprawić i przełożyć
 
ja nawet nie chce takiej myśli przyjąć, że mam sn rodzić... za dużo problemów byłoby ze mną... nie dość, że będzie mi się słabo tam robić, jeśli nie zemdleje w ogóle, to mam nadciśnienie w sytuacjach stresowych, ale to przez nerwicę:p przy amniopunkcji też im mdlałam na wyrku, ale powiedziały lekarki, że mogę sobie zemdleć:/ taaa... tylko czy one nie wiedzą, że przy utracie przytomności może dojść do różnych powikłań jeśli przez chwilę do mózgu nie jest dostarczana krew z tlenem:/

ech... ten piątek 13-ego pierwszy raz w życiu jest dla mnie takie pechowy:/
dziś rano mój dziadek dostał udaru mózgu, ja miałam dziś jechać do szpitala (dostałam wczoraj skierowanie, bo dziewczyny przestały się tak bardzo ruszać... robią to, ale nagle słabo kopią... najważniejsze, że żyją, tylko muszę sprawdzić czy coś tam się nie porobiło, jutro mam egzamin, a nic mi nie wchodzi i jeszcze przez to muszę przełożyć wizyte w szpitalu na poniedziałek... moja pani dr kręciła nosem i powiedziała, że jak tylko przestaną w ogóle się ruszać, albo jeszcze mniej to mam nie patrzeć na egzamin i jechać...)
Cholera, wszystko się chrzani:/
olej ten egzamin, jedz na ktg
 
jutro jest jedyna szansa pisania egzaminu z treści z samych wykładów, jeśli jutro mnie nie będzie to muszę zdawać ustnie z treści wykładowych plus 3 albo 4 książki:/

mówiłam mojej lekarz to powiedziała, że w porządku tylko mam zwracać szczególną uwagę na ruchy... już dziś się trochę ruszały, zastanawiam się czy w sobote wtedy nie pojechać albo w niedziele...
 
Witajcie,szew zakładają w znieczuleniu ogólnym.Z leków dostałam dodatkowo do do domu tylko magnez.W szpitalu dawali mi salbutamol i isoptin.Lecz ciśnienie po nim miałam 95/50.Mam 4xnospe forte i luteinę tak jak miałam.Dostałam 2 zastrzyki z dexavenu.Leżałam z tyłkiem w górze,miałam pod nogami łóżka specjalne kołki.Dziewczynka jest teraz główką do dołu a chlopczyk w położeniu poprzecznym.
Teraz szew zakładał mi profesor Dębski,mam nadzieję,że nie zejdzie.Tamten się zsunął .Pozdrawiam Was i dziękuję za kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Bejbe KTG nie zajmie Ci wiecej niz godzinke, a przynajmniej bedziesz spokojna. Nie nerwuj mamusiek:szok::-D

Moniek ja mam termin na 15 marca jejejeje w sensie bede szczesliwa jak doniose do polowy lutego;-)

DZisiaj do nas przychodzi Pan z pomiarem i wycena szaf wnekowych- bedziemy dzis projektowac maly magazyn dla calej mojej armii:-D:-D

Wczoraj zakupilam na necie dwa uzywane foteliki Maxi Cosi Cabriofix z kolekcji 2011, wiec jeszcze nawet na gwarancji:-) Laczny koszt z przesylka 620 zl, czyli zaoszczedzilam okolo 550 zl:tak: Smart mummy:cool2:
 
reklama
Moniek_78 no ja leżę bo w środę miałam małe plamienie niby wszystko ok ale dostałąm antybiotyk dopochwowy i mam leżeć jak najwięcej żeby właśnie nie doszło do problemu z szyjką macicy bo póki co jest cała i długa więc luzik.

Yummy_mummy_82 gratuluję dużego zakupu :)

kla00dia no ty wiesz sama najlepiej co jest dobre dla ciebie i bąbli a co nie.... trzymam mocno za was kciuki bez względu na to jaką decyzję podejmiesz :) powodzenia
 
Do góry