reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hoho dziewczyny przezylam chwile grozy;/ wiec zaczelo mnie tak dziwnie dosc mocno bolec w prawej pachwinie ze szok... Taki natarczywy bol, podobny do tego miesiaczkowego, ale tylko po prawej stronie...Zwinelam sie w wyrku w pozycji embrionalnej, 2 nospy, fenoterol, 1,5 i przeszlo:eek: nie powiem troche sie przestraszylam:eek: wyczytalam ze w 32 tygodniu dochodzi do obnizenia dna macicy i moze powodowac to skurcze i wtedy dzidzius mocniej napiera na podbrzusze, a powiekszajaca sie macica na nerwy... mam nadzieje, ze to wlasnie to. Cale szczescie, ze we wtorek mam wizyta u gina!

trzymaj się do wtorku już tuż tuż, na pewno to jest to co myślisz i nic złego sie nie dzieje :)

jejku tak patrzę większość z was już w trzecim trymestrze a ja ledwo co w drugi weszłam 16 tyg co to jest tak bardzo się boję że nawet sobie nie wyobrażacie :sad::baffled:
 
reklama
Staram sie byc dobrej mysli, ale na wszelki wypadek dzis pakujemy torbe do szpitala... Jutro idziemy we dwojke na wizyte, zeby porozmawiac o porodzie...Tesciu nam bardzo pomaga, odbiera i zaprowadza mala do przedszkola i od poniedzialku do piatku praktycznie caly czas sie nia i mna zajmuje, gotuje obiady, maz tylko sprzata. Dzisiaj robi nam porzadki w szafach, szykuje miejsce dla dzieciatek. Nie ma go za wiele, choc mamy mieszkanie 3 pokojowe- M staje na glowie, ale jakby nie patrzec leze juz od ponad 2 miesiecy, wiec wszystko poupychane, tony prasowania, w szafkach cyrk:baffled:W piatek wybralismy projekt szaf wnekowych i pawlaczy, maja byc zamontowane na poczatku lutego ufff w koncu bedzie porzadek i wszystko poukladane, no i co najwazniejsze znajdzie sie miejsce dla maluchow. Juz sie nie moge doczekac:tak:
 
Yummy_mummy_82
user-online.png
-dobrze,że ma Ci kto pomóc.Będzie dobrze,wierzę w to.
 
Yummy_mummy_82 - wszystko będzie dobrze, myśl pozytywnie bo stres nie pomaga, głowa do góry:tak:
ale faktycznie ten trzeci trymestr pełen jest obaw i bóli które zastanawiają co się dzieje i to coraz bardziej się tylko rozkręca!!
tak od tygodnia mam bóle w obu pachwinach i nie jest lekko czasem nawet chodzić a to jak mi dają po żebrach to już masakra ale wiem że nie mają miejsca i tabletki na to nie ma:-D
 
Yummy mummy masz super teścia:)Fajnie jak sie ktoś angażuje,pomaga.A ta wyprawka jest cudna i tania:-)

Jeju dziewczyny jak tak czytam że końcówka jest ciężka to aż się boję jak ja teraz mam takie ciągnące bóle i kucie jajników,tez tak miałyście ok 16-17 tyg ciązy?

enfalo jak dzieciaczki sie ruszają to dobry ale i bolesny znak:-DWspólczuje tych bóli.
 
Trzeci trymestr to faktycznie co chwila jakieś bóle. U mnie powróciły plamienia:wściekła/y:, i czuję taki nacisk na dół brzucha. Skurcze oczywiście jak były tak są:wściekła/y:. Dobrze, ze jutro mam wizytę u ginka.
Dziewczyny pytanie za 100 punktów czy skurcze to to samo co twardnienia brzucha...bo już głupia jestem.
 
Ja wcale nie odczuwałam skurczy ani twardnienia brzucha.Miałam tylko parcie na stolec i dzieci szalały cały dzień.Jak mi podłączyli ktg w szpitalu to położna obok mnie siedząca w pewnym momencie powiedziała o skurcz był czuła pani?,a ja nic tylko niestety parcie na kiszkę stolcową.
 
reklama
OMG Moniek powodzenia na dzisiejszej wizycie! Mam nadzieje, ze to nic powaznego!! A propos skurczy to tak- jesli masz twardnienia brzucha to wlasnie sa to skurcze. Do 10 dziennie to ponoc norma, ale jesli powoduja rozwieranie szyjki i sa bolesne to juz niekoniecznie:)

Wlasnie jem sniadanko i powoli sie ogarniam. Buziaki laseczki i milego dnia!!
 
Do góry