reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dzien dobry kobiertki doszly mnie sluchy ze styczniowek ze Anulka!!! w szpitalu wyladowala bo pojechala na ktg i dojrzeli sie u niej rozwarcia na 1,5cm i zostawili w szpitalu, ale chyba jest jeszcze w jednym kawaleczku. miejmy nadzieje ze wszystko ok. ja juz od dluzszego czasu chodze z rozwarciem na 2-3cm i jak narazie maluszki ssoebie b w brzuszku siedza chocoaz dzis w nocy brzuszek mocno bolal ale dajemy rade. 3majmy kciuki za Anulke
 
dzien dobry kobiertki doszly mnie sluchy ze styczniowek ze Anulka!!! w szpitalu wyladowala bo pojechala na ktg i dojrzeli sie u niej rozwarcia na 1,5cm i zostawili w szpitalu, ale chyba jest jeszcze w jednym kawaleczku. miejmy nadzieje ze wszystko ok. ja juz od dluzszego czasu chodze z rozwarciem na 2-3cm i jak narazie maluszki ssoebie b w brzuszku siedza chocoaz dzis w nocy brzuszek mocno bolal ale dajemy rade. 3majmy kciuki za Anulke
monia jak to cie z rozwarciem puscili jeszcze takim 3 cm?:szok:
 
Witajcie :-)
Ja z zapytaniem... Od samego rana pobolewa mnie brzuch, tak jakby miała przyjsc miesiączka. Trochę jestem w strachu. Leże i nic nie robie, czekajac az przejdzie, ale jakos nie za bardzo chce, wiec postanowielam napisac. Moze ktoras z Was miala podobnie? Co to może byc? Na poród to raczej za szybko !
 
Napisał Milenka28
Konkurs mikołajkowe przebranie Prosimy o głosy Pozdrawiam

Fajniutkie zdjęcie, oczywiście głosik oddany

Witajcie :biggrin2:
Ja z zapytaniem... Od samego rana pobolewa mnie brzuch, tak jakby miała przyjsc miesiączka. Trochę jestem w strachu. Leże i nic nie robie, czekajac az przejdzie, ale jakos nie za bardzo chce, wiec postanowielam napisac. Moze ktoras z Was miala podobnie? Co to może byc? Na poród to raczej za szybko !

Przykro mi nie mogę ci nic poradzic bo ja póki co żadnych bóli nie czuje (odpukać), wręcz przeciwnie jakaś energia we mnie wstąpiła że mam znacznie więcej siły niż wcześniej. A może masz zaparcia, bo słyszałam ze boli jak się chce a masz zatwardzenie i pomaga wypróżnienie, polecam czopki glicerynowe ( możemy je brać) Powodzenia
 
Witajcie :-)
Ja z zapytaniem... Od samego rana pobolewa mnie brzuch, tak jakby miała przyjsc miesiączka. Trochę jestem w strachu. Leże i nic nie robie, czekajac az przejdzie, ale jakos nie za bardzo chce, wiec postanowielam napisac. Moze ktoras z Was miala podobnie? Co to może byc? Na poród to raczej za szybko !
Też tak nie miałam ale może miednica powoli przygotowuje się do porodu i wiązadłą się rozluźniają, albo maluchy główką napierają ( nie pamiętam jak masz ułożone maluszki) na szyjkę macicy i stąd ten ból - jeżeli masz możliwość to poleż i może skontaktuj się z lekarzem - lepiej dmuchać na zimne... ja bym jeszcze no-spę wzięła - nie zaszkodzi w doraźniym działaniu a jeżeli to jakieś skurcze to torchę mięśnie rozluźni - nie pamiętam zy bierzesz fenoterol, bo jeżeli tak to nospa bez sensu.
 
monia jak to cie z rozwarciem puscili jeszcze takim 3 cm?:szok:

no puscili. to bylo tak ze pojechalam do szpitala na kontrole i zaczelam miec skurcze co minuty i dali mi chyba nifedipine na wstrzymanie akscji porodowej bo dla maluszkow jeszcze troszke za wczesnie bylo no i mialam juz rozwarcie na 2-3cm, no i tak siepomeczylam cala noc z tymi skurxczami a ani wody nie odeszly ani rozwarcie sie nie zwiekszalo, polezalam w szpitalu tydzien, skurcze staly sie slabe i nieregularne i puscili do domku. no i jak narazie oprocz twardnienie brzucha i bolu kosci lonowej nie jest najgorzej:sorry:
 
no puscili. to bylo tak ze pojechalam do szpitala na kontrole i zaczelam miec skurcze co minuty i dali mi chyba nifedipine na wstrzymanie akscji porodowej bo dla maluszkow jeszcze troszke za wczesnie bylo no i mialam juz rozwarcie na 2-3cm, no i tak siepomeczylam cala noc z tymi skurxczami a ani wody nie odeszly ani rozwarcie sie nie zwiekszalo, polezalam w szpitalu tydzien, skurcze staly sie slabe i nieregularne i puscili do domku. no i jak narazie oprocz twardnienie brzucha i bolu kosci lonowej nie jest najgorzej:sorry:
A ile waza Twoje maluchy? To pewnie wszytsko sie zamknelo, ja tez mialam w szpitalu rozwarcie 8mm i jak wypuszczalli mnie, to juz nie mialam.
 
reklama
Witajcie :-)
Ja z zapytaniem... Od samego rana pobolewa mnie brzuch, tak jakby miała przyjsc miesiączka. Trochę jestem w strachu. Leże i nic nie robie, czekajac az przejdzie, ale jakos nie za bardzo chce, wiec postanowielam napisac. Moze ktoras z Was miala podobnie? Co to może byc? Na poród to raczej za szybko !
Chodzi o takie jakby grzanie? Słyszalam ze tak czasami pobolewa miesiaczkowo, mnie tez czasami, ale dosc szybko 0przechodzi.
 
Do góry