reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witam ja po następnej wigilii uf,ależ się najadłam.
Wstawiam Wam moją fotkę w całej okazałości,tylko ja już stara dupa jestem.
img2081x.jpg
 
Hejka Dziewczynki.

Dawno mnie nie było, ale zajob mam jak trzeba więc rozumiecie.

Chciałam Wam życzyć wesołych spokojnych świąt, najedzcie sie do woli i odpocznijcie w rodzinnym gronie.
Całuję :*
 

Załączniki

  • Juletr
    Juletr
    62,2 KB · Wyświetleń: 61
kla00dia - dziękuję Ci za słowa wsparca, cieszę się, że nie mam do czynienia z dewotami:-), tylko kobietami ze skóry i kości, które rozumieja moje rozterki, ja naprawdę zaczynam sie cieszyć ta ciążą i teraz na pewno nie wygaduje takich bzdur jak w początkowym szoku. Dziękuję, że mnie nie oceniacie:-)
Jak byłam na genetycznym usg to spec nam powiedział, że na 80% będzie parka to był taki bonus bo najważniejszą wiadomością tego wieczora było: "jak na ten moment wszystko wygląda idealnie:-)"
Agata777 - wow, super laska z Ciebie, figura nastolatki, pozazdrościć:-)


Dziewczyny jak dodać suwaczek w podpisie?
 
Ostatnia edycja:

Cześć Mamuśki !
Nie zagladałam do Was prawie tydzień i znowu nie wiem co się dzieje.

Agatka ale laseczka z Ciebie, suuuper wyglądasz :)

Jak tam kolejka na porodówkę? Dziewczyny trzymajcie się swoich terminów, leżcie ile się. Ja wiem że z każdym tygodniem jest coraz ciężej i same byście sobie najchętniej już zrobiły cesarkę ale dla maluszków każdy dzień jest ważny.

Moi chłopcy mają się dobrze, powoli nadrabiaja zaległości wagowe. Oskarek w poniedziałek złapał infekcję i dostaje antybiotyk ale poza tym jest wszystko ok.
Ja niestety straciłam pokarm, myślę że głównie dlatego, ze laktator nie zastąpi przebywania z dzieckiem. Poza tym ostatni tydzień miałam naprawdę kiepski, oj ciężko jest jak maluszki są daleko :-(
 
Hej laski,po wczorajszej wigilii padłam.
Dziękuję za miłe słowa pod moim adresem ,niestety ja 39 lat już skończyłam i laseczki to Wy jesteście.
MoniaN.
user-offline.png
-dużo zdrowia dla Was:-)
niuleczka
user-offline.png
-super:-)
Domi1906
user-offline.png
-na wzajem:-),walawenderki
user-offline.png
-będzie dobrze ,nie stresuj się:-)
Dzisiaj mam jeszcze w domku koleżankę z pracy.
Zimno u mnie bardzo,tylko śniegu nie ma.Ubolewam nad tym bo kocham śnieg.
Miłego dnia kochane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alleluja!! w końcu jakieś decyzje co "do mnie". 2 stycznia mam stawić się do szpitala a 3 stycznia mam mieć cc. Ciekawa jestem tylko czy "dociągnę" bo od dzisiaj już w ogóle nie mam brać fenoterolu. Za tydzień w środę mam mieć wizytę, więc jakby się coś działo to poród będzie jeszcze w tym roku, ale baarodzo chciałabym urodzić w styczniu..
Brzuch mnie boli, ale to raczej z powodu tego że dzici są bardzo nisko, nie czuję bólu jak a okres ani skurczów..

Zresztą ja teraz rodzić nie mogę, bo mąż i Maja na antybiotyku a ja walczę z przeziębieniem :baffled:

Agata777 - ale figurka, jak u 20tki :)

MoniaN - Twoje chłopaki są silne, jeszcze 2-3 tyg i może ich wypiszą do domku. A z tym laktatorem to może tak być, ja jak zaczełam dawać Mai butlę to próbowałam jeszcze ściągać laktatorem, ale niestety b. szybko straciłam pokarm.

niuleczka - my tu naprawdę silne babki jesteśmy, tylko hormony i milion dolegliwości których doświadczamy potrafią wyprowadzić nas z równowagi :))

miki3274 - pisz co u Ciebie ciekawego. Powodzenia na wizycie :))

walawenderki - ale masz jazdy z tą pracą. Ale chyba nie ma się co poddawać, jak uda Ci się w końcu z nimi wygrać to przynajmniej będzie na pieluchy:)

kl00dia - jak choróbsko? zwalczone? ja niestety nadal się męczę, tylko u mnie bez gorączki. Też piłam *spam*, już mi się skończył nawet. Oprócz tego malinki, herbata z miodem i cytryną i płukanie gardła. A samopoczucie? nie najgorsze nawet :) największym problemem są u mnie stawy, ból kręgosłupa i spojenia łonowego. Ale nie mam zgagi :-)

moniora02 - no właśnie dziewczyny które mają podobną sytuację piszą że będzie ok, że ciężko, ale da się radę. Ty masz 4 to wiesz o co chodzi, duzo obwązków ale i dużo radości. A najbardziej marudzą Ci co mają 1 dziecko i chyba nawet to ich przerasta.

niuleczka - chyba przy bliźniaczej tak całkiem bezproblemowo się tej ciaży przejść nie da. Najgorszym problemem jest szyjka. Plnuj żeby lekarz na każdej wizycie Ci sprawdzał czy się nie skraca itp, bo tego sie nie czuje. Brzuch chyba najbardziej zaczyna rosnąć po 28tc. Może zrobię sobie zdjęcie w najbliższym czasie, to zobaczysz wieloryba :)) Ja w szpitalu nie byłam ale chodze za to co tydzien na wizyty.

Dziewczyny macie rację z tym głupim gadaniem. Ja staram się aby mi to spływało, ale ostatnio naprawdę przegięli co niektórzy. Zwłaszcza że nie mamy takiego mieszkania malutkiego, bo 60m2 i dopiero w marcu splaciliśmy na niego kredyt. Na pewno będziemy musieli kupić większe, ale chcemy trochę jeszcze nazbierać, a ceny we wrocławiu nie są małe. Ale co niektórzy uważają że dzieci powinny od narodzin mieć swój pokój i być na różne sposoby rozpieszczane, żeby zapewnić im wszystko. Nie wiem, ale ostatnio po prostu reaguje agresywnie na takie gadanie, bo ważniejsze dla mnie jest to aby były zdrowe i aby dać dzieciom ciepło, poczucie bezpieczeństwa, a większe mieszkanie kupi się w tzw. międzyczasie.

dobrego dnia :)))
 
Do góry