reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej laseczki:)
nadrobiłam, ale nie odniosę się do zadnej z was..
miałam dzis masakryczny dzień,,zaczął mnie mega napie..alać brzuch..w zyciu czegos takiego nie miałam. poród z Damianem to pestka do tego bólu..mam mega silny organizm, jestem mega wytrzymała na ból..a dziś płakałam tak mnie bolało..dzwoniłam do gina kazał wziąć 3 nospy i pyralgine i jest lepiej.
buziaki
 
reklama
Czesc dziewczyny! Ja niestety mam złe wiesci- pisze ze szpitala, szyjka 15mm, rozwarcie, zostaje na zalozenie szwu, ale musza mi zrobic badania, no i po zalozeniu dwa dni, wiec najprawdopodobniej swieta spedze tutaj:/ trudno-oby dzidziusie zostały w brzuszku jak najdluzej
 
Nie mialam zadnych! Totalne zaskoczenie... Odrobinke mi sie brzuch stawial... Kroplowka fenka i leze... Youssta tak jak mowisz- ale sie porobilo:( o tyle fajnie, ze okruszki dosć duze-980 i 1200g. Moje kochane malenstwa
 
Czesc dziewczyny! Ja niestety mam złe wiesci- pisze ze szpitala, szyjka 15mm, rozwarcie, zostaje na zalozenie szwu, ale musza mi zrobic badania, no i po zalozeniu dwa dni, wiec najprawdopodobniej swieta spedze tutaj:/ trudno-oby dzidziusie zostały w brzuszku jak najdluzej


o nieee :( 3maj sie Kochana! bedzie dobrze , jestes pod dobra opieka:tak:
 
Yummy_mummy_82
user-offline.png
-buziaczki ,trzymajcie się słoneczka.
 
Yoummy_mummy - to się porobiło.. 15mm to rzeczywiście niedużo. Faktycznie pewnie święta spędziesz w szpitalu, ale teraz maluszki są najwazniejsze zeby jak najdłużej posiedzaly w brzuszku..

tygryz3 - też chyba w szpitalu, ciekawe co u niej..
kl00dia - a o u Ciebie?

magda85 - wiesz już skąd ten ból? przeszlo?

Moniek78 - sposobu oprócz cytryny chyba nie m.. no ja zatkałam sobie nos, ale ohyda, bleee.. A na te skurcze plamienia to co bierzesz?

Dziewczyny ja też nie czułam że mi się szyjka skraca. i robi rozwarcie. Tak samo w ogóle nie czułam skurczy na ktg a wyszły mi osttnio na poziomie 40-60. Chyba trzeba chdzić po prostu cześciej do lekarza żeby niczego nie przegapić. No i fenek i leżenie.. U mne lekarz powiedział w listopadzie że ma powazne wątpliwości czy wytrzymam do 36tc, a ja jeszcze się toczę, więc reguły nie ma. Trzymam za Was kciuki !:-)
Dzisiaj obliczyłam że zażyłam 204 tabl. fenoterolu :eek:

Wizyta o 19.. brzuch już mi opadł troszkę no czuję że dzieci są bardzo nisko. Pewnie na ktg mnie wyśle i powie żebym przyszła za tydzień :rofl2:
 
Czesc dziewczyny! Ja niestety mam złe wiesci- pisze ze szpitala, szyjka 15mm, rozwarcie, zostaje na zalozenie szwu, ale musza mi zrobic badania, no i po zalozeniu dwa dni, wiec najprawdopodobniej swieta spedze tutaj:/ trudno-oby dzidziusie zostały w brzuszku jak najdluzej

O Kurcze!!! nie wesoło:( zaciskaj nogi, i leż spokojnie. Wszystko bedzie ok, Trzymam kciuki!!!


Youstta jesteś po prostu nie do zdarcia!!!! 200 tabletek fenka:szok::szok::szok::szok: wow a mówią że ciąża nie choroba
Trzymaj się,jak tyle wytrzymałaś to te ostatnie dni też dasz radę:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
magda85 jak się dzisiaj czujesz? skąd taki ból? leż i odpoczywaj jak najwięcej
Yummy szkoda, ze święta w szpitalu, ale to dla dobra maluszków....założą szewek i dośmigasz do 38 tygodnia:-)
youstta na plamienia nic już nie biorę.....długi czas brałam luteinę, ale dr kazał odstawić bo ponoć na tym etapie ciąży jest zbedna. Ja mam macicę dwurożną i ponoć plamienia to uroda takiej macicy i może to trwać całą ciążę. A na skurcze biorę fenka obecnie 4 dziennie.....twardnienia i tak są, zwłaszcza w nocy albo jak dłużej postoję.
Mam nadzieję, że szyjka nadal twarda i zamknieta.....dużo leżę więc moze ładnie trzyma....mam jakąś obsesję na punkcie szyjki:crazy:
Dzisiejsza glukoza ok.....może ja jestem z innej planety ale nawet mi to smakowało:tak:.....fakt później mnie trochę mdliło. Jednak nie taki diabeł straszny.
Miłego dnia Dziewczynki.
 
Do góry