reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Monia- jeszcze nie wyszedł,dalej ma podawany antybiotyk ale już leży na oddziale patologi. Rozmawiałam dziś z lekarzem i koło środy może wyjdzie jak będzie wszystko ok..bardzo się ciesze że z Twoimi dzieciaczkami jest wszystko w porządku!!
 
Okkkeeeeeeeeeeeey :>>>>> co to za milczenie owiec kobialki:> Bo sie zamkne w sobie:p Wertujecie ksiegi kucharskie przed swietami czy o co chodzi:-)????


U nas troche emocji z rana, bo bylo pare rzeczy do zalatwiania:-D



A wczoraj strasznie smutno.... Przeczytalam o dziewczynie z forum, ktora zmarla nagle pare dni temu, zostawiajac malutkie jeszcze dzieciaczki:((( Taka tragedia:( I nie moglam zasnac do 2, czy 3, wciaz o tym myslalam- jakie to cholernie niesprawiedliwe:(( (*)(*)(*)
 
Witajcie ja dzisiaj byłam zostawić zwolnienie.
Dzisiaj idę się lansować na Wigilię do knajpy.
Palinka24
user-offline.png
zdrowia dla Was:-)
Yummy_mummy_82
user-online.png
-ty nie czytaj takich rzeczy.
karola79
user-offline.png
-chyba tak zrobię.
 
Niestety takie to życie jest niesprawiedliwe :no:

Ja mam wrażenie, że moje dzieci to wertują ale mój kanał rodny :-D:-D:-D
, ale dziwne uczucie.

Cisza jak makiem zasiał, Agatka pewnie pindrzy się na party, a reszta ????

Tak na marginesie to uśmiałam się do łez z Twojego wpisu na FB o krasnalach, mleku i ogórkach :-D:-D:-D
 
hej laseczki:)
ja sie dzis zważyłam i mam 6 na plusie, nie jest źle, ale wolałabym mniej:)
starszak śpi, więc mam czas dla siebie:) pomysłu na obiad nie mam, więc zrobie albo placki, albo wyjme pierogi z zamrażalnika:)albo zamówie kebabau meża:)
czy wasze maluchy tezsa aktywne podczas kapieli?
agatka miłego imprezowania:) mi to sie marzy całonocna pijana impreza w gronie koleżanek, hm..moze za dwa lata:)
yummy tez to wczoraj czytałam...straszne..
palinka trzymam kciuki, żebyście jak najszybciej byli razem:) drugiego synka masz w domu tak?
miłego popołudnia
 
a widzisz Agata777 pisałaś o wynikach krwi że słabe miałaś
mi raz wyniki krwi gorzej wyszły i szyjka trochę się skróciła to zaraz mi dawki podniósł lekarz i żelazo i magnez i luteinę i odpukać wzorcowe wyniki mam od tej pory, nawet dziś byłam na kontroli i chwalił że tak się trzymamy, pewnie że ciężko to dopasować ale mojemu lekarzowi się jakoś udało to ustawić i jest dobrze
 
reklama
Agatka - A ja myślałam, że przerzucasz szmatki w poszukiwaniu sexi sukienki, a Ty jeszcze obiadek pichcisz :-D:-D Dziś to będziesz mieć ucztę.

Ja jeszcze pół godziniki i też zabieram się za jakieś pichcenie...
 
Do góry