reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki(Madziula juz sie tłumacze)nie pisze,bo jakos nie moge dojsc do siebie po tym porodzie..dzis mija 11 dzien, a ja wróciłam do wagi sprzed ciąży,jestem mega słaba,o 17 juz padam,jutro musze do lekarza isc bo jakies skrzepy ze mnie lecą tez tak miałyscie po cc??chyba mega depresja poporodowa mnie łapie..codziennie wieczorem ryk i jakos nie moge sobie poradzic ze wszystkim,chociaz moja mama jest 24h do pomocy.Echhh mam nadzieje,ze to szybko minie..kciukasy kochane za każdą z osobna!!
 
reklama
walawenderki
user-online.png
-mój M kupił mi wczoraj patelnię grilową,więc próbuję :-)
Co do kiecki to kupiłam tunikę wełnianą.Wrócę pewnie z niestrawnością.
Ewa początki są trudne .
 
Ostatnia edycja:
Ewcia - no alleluja, bo już myślałam, że mam rezerwować bilet na osobistą kontrole. Dobrze, że chociaż jest Twoja mama, dużo przeszłaś, więc masz prawo czuć się słabo. Uciekaj jutro do lekarza i pisz tutaj co i jak. Buziaki od Nas

Agatka - żyję się raz, więc jedz do bólu :-) Czekamy na zdjęcia ;-)
 
Noo nareszcie ruch sie zrobil w interesie:-):-):-)

Walewanderki nooo krasnale, mleko i ogorki madre glowy wymyslily zestaw maturalny i dziwia sie, ze dzieci kojarza go ze sraczka:-D Brawo za logiczne myslenie:p

Agatka Ty to masz za dobrze z tym szwem!!!!!!:p Nowka niesmigana:-)

No wlasnie bierzecie te Luteine po 20 tc czy nie, bo ja juz zglupialam:baffled:

Jedni mowia, ze nie trzeba. bo te funkcje wydzielania progesteronu przejmuje loszysko od 20 tc, a inni ze dobrze robi na szyjke i ze warto brac... Moj lekarz nalezy do tej pierwszej grupy, ale jak bylam na IP to mi przepisali i wydaje mi sie, zae to wlasnie po tym mi sie szyjka wydluzyla....

To jak bierzecie czy nie??:confused:
 
ewaw ja jestem 2 tygodnie po cc i nadal jakies niewielkie skrzepy ze mnie leca także ja bym się tym nie martwiła zbytnio
tez jestem słaba i czuję jak nieraz mi się we łbie zakręci albo duszno zrobi , tym bardziej że przez mleko w cyckach jem tyle co nic i w sumie nic treściwego
na razie ogarniamy z mężem nasz duet ale ja czasami też nie mam siły

Yummy_mummy_82 - obok mnie leżała dziewczyna w szpitalu w ciąży bliźniaczej gdzie lekarz kazał jej brać luteinę dość długo, jak on zwróciła uwagę że ją coś boli to dał jej dopochwowo - tym doprowadził ją do tego że miała cholestazę i w 31tc zrobili jej cc....potem na jej miejscu wylądowała dziewczyna w 36tc która nadal brala luteinę !
ja brałam luteine / duphaston do 12tc
 
Ostatnia edycja:
Yummy mummy - ja wciąż biorę, uzasadnienie dobrze wpływa na szyjkę.Co prawda ostatnio zmniejszył mi dawkę z 3 na 2 z zaznaczeniem, że mam brać do końca.


A jak dawkujecie nospe ???
 
reklama
Do góry