reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
OMG chyba warto o tym wspomniec lekarzowi, ponoc czesto w c.mnogiej spojenie sie rozchodzi. Jak znam zycie to ten problem mnie rowniez na bank nie ominie:-D:-D

Mam wrazenie, ze w tej ciazy, zaliczam wszystkie punkty obowiazkowe i te z * w kwestiach dolegliwosci ciazowych:-D
Gdzies w 21-22 tc tez mialam bole w tej okolicy,a do tego wszystko spuchniete- poki co problem sam minal, zobaczymy na jak dlugo;]

wiesz co ja mam to już od poprzedniego porodu:| jak sie kochamy wieczorem i całą noc leże to nic na drugi dzień nie boli..ale jak przytulanko jest rano, to potem cały dzień napierdziela:/

witaj Agatko:)
 
Wiecie co dziewczyny, ta końcówka ciąży to naprawdę jak droga przez mękę. Strasznie cieszę się z tych dzieciaczków i mam nadzieję że jeszcze ze 2 tyg. posiedzą w brzuszku, ale mój organizm normalnie wymięka.. pomijam to, że spałam tyle co nic, to jak już się obudziłam to z mdłościami, bólem głowy. Na dodatek coś mi ręce b. spuchły.. A ból spojenia łonowego jest tak mocny że nie mogę nogi podnieść. Na dodatek coraz cześciej boli mnie brzuch i to nad samym ranem.

Dobrze że dzisiaj wieczorem mam wizytę u lekarza.

Dobrego dnia :))
 
youstta
user-online.png
trzymam kciuki za wizytę.
 
Nawet sobie nie wyobrazacie jak cie ciesze, ze trafilam na to forum. Zanim to nastapilo czulam sie jak hipochondryczka. Moja tesciowa dokladala do pieca, pouczajac mojego meza, ze "ciaza to nie choroba":wściekła/y::wściekła/y:

A teraz juz wiem, ze nie jestem sama, za co Wam bardzo dziekuje. Wiem, ze nie jestem jakims ufolem, wyjatkowo delikatna masa, tylko faktycznie ta podwojna ciaza to ogromne obciazenie dla organizmu i juz sie nie wstydze swoich dolegliwosci i mam w nosie to co wszysy mowia badz mysla na ten temat!!!
 
cześć!


Ja już po usg, jeden maluch nie dał sie dokładnie zmierzyć i uciekł nogami pod żebra (aauuuu) waga wyszła ok 1120 a drugi ma ok 1260 :-) To chyba nieźle??? Więcej będę wiedziałą jak moja pani dr wpanie później i zdradzi szczegóły.
JA CHCĘ DO DOMU :(
 
reklama
Do góry