reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
z 2 podejść udoiłam prawie 30ml = więc to już szykuje na jutro dla małego, a jeszcze ściągne o 21 i o 6 rano i chyba o 9 to zawioze 2 buteleczki z mlekiem…a malutkiemu podają5ml tylko że tylko 2ml trawi
jutro wypożyczymy elektryczny laktator bo teraz męcze ręcznym
 
Tossa zycze Ci wytrwalosci, niedlugo oddadza Wam maluchy bedzie dobrze, trzymaj sie!!!! A czemu wlasciwie maluchy zostaly w szpitalu?
 
hej laseczki:)
Dziewczyny, zaczynam powoli panikować!
W piątek już ze skierowaniem do szpitala...aaa, matko święto, co to będzie!
Zainstaluję sobie neta jakiegoś tańszego w telefonie to i na forum będę mogła zaglądać z tego szpitalnego łoża, o!
A wczoraj, nie powiem, poszaleliśmy trochę hihi- póki co mnie nie rusza i mam nadzieję, że do tego piątku dociągnę :p.
Miłego dnia!
będziemy trzymać kciuki, bedzie dobrze:)
bardzo sie cieszę, że twój facet podjął decyzje o leczeniu:) powodzenia!

Od Pauli nie mam wieści.Może coś napisze dzisiaj.
Tak się zastanawiam może lepiej nie brać żelaza na pusty żołądek,hmm.

niby jest napisane żeby brać 30 min przed posiłkiem. ja coprawda nie mam rozwolnienia, ale mega mi niedobrze i odbija mi sie tym świństwem. blech

Witam dziewczynki:) Ja właśnie po wizycie u gina i na szczęście wszystko w porządku. Jutro tylko na badanie krzepnięcia krwi i mam nadzieje ze koniec wiekszych stresów jak narazie. Pozdrawiam.

ciesze sie bardzo kochana:)

dzięki dziewczyny za gratulacje
jestem już w domu...bez dzieci...kiedy nam dadzą maluszki do domu - nie wiem , lekarze też nie powiedzą bo to dużo zależy od samych maluchów...
nie mam sił na cokolwiek , siedzę w pustym mieszkaniu i wyję

jejku biedaku:( a nie ma szans, żebyś mogła byc z maluchami? u nas na grudniu były blixniaczki wczesniaczki i koleżanka za opłata oczywiście, ale mogła byc przy nich. trzymajcie się!

o godz 10.17 urodziłam córkę , waga 2500g , długa 48cm , 7/8 pkt apgar , o 10.18 syn waga 2200g, długi 46cm,8 pkt apgar...

kurcze to dzidziusie takie duże, czemu nie chca wam im oddać?
 
Tossa- kochana, trzymaj się jakoś! Dzieciaczki duże, ładna waga. A czemu nie chcą ich jeszcze wypisać? Dasz radę! Już niedługo będziecie razem!
Sylwina- gratki, że wszystko dobrze :)
My dziś z moim M mamy trochę ciężki dzień. Pojechaliśmy na rozmowę do jego szefowej i okazało się, że ona niestety nie patrzy na jego terapię tak pozytywnie...głupia baba, wkurzyła mnie. Powiedziała mu, że praca powinna być dla niego najważniejsza i że wybrał sobie zły moment ale cholera!!! to rodzina jest dla niego ważniejsza i teraz właśnie jest najlepszy moment żeby się leczyć! Co za zołza wrrrr! I jeszcze w dodatku ktoś rozsiał plotkę, że mój M był widziany wczoraj pijany w mieście (co jest niemożliwe, bo cały dzień byliśmy razem). Boże, ludzie zachowują się gorzej niż dzieci...serio, czasami to ręce opadają :angry:
 
maluchy po porodzie 2h oddychały same ale potem nie dały rady - musiały byc wspomagane, nie utrzymuja temperatury, miały infekcje jakas, nie maja odruchu ssania- sa karmione sonda i niestety nie trawią ponad połowy z tego co jedzą
 
Tossa trzymam kciuki za Twoje maluszki, tak jak pisza dziewczyny dzieciaczki na pewno szybko nabiorą sił i beda z Wami w domku!
Domyslam się jak dla Ciebie jako Mamy jest to cięzki czas ale zyczę Ci sił i wytrwałości!
 
Tossa - domyślam się jak Ci ciężko..:-(

Dziewczyny ja po wizycie, jutro napiszę więcej bo dostałam skierowanie do szpitala, ale jak będzie ok to zrobią usg, ktg i wypuszczą po południu do domu.
Dzisiaj lekarz tylko zbadał szyjkę i rozwarcie - bez zmian. :-)
 
reklama
youstta
user-offline.png
-cieszę się,że szyjka bez zmian:-)
 
Do góry