reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
I nastał grudzień.... aaaa.

Serdeczne gratulacje dla Palinki24! super że udało jej się tak wbić z tym terminem co chciała :-)

Agata777 - dziękujemy za info, pogratuluj jej od nas! :-) Wymysłiłaś już imiona dla dzieci??

Tossa -a Ty jak się trzymasz?

lilu02 - to rzeczywiście będziesz miała liczną rodzinę. Pewnie szok dla Ciebie bliźniaki.. Ale dasz sobie radę. Musisz tylko bardzo się oszczędzać, bo ciąża bliźniacza to zupełnie inna bajka niż pojedyncza... Jak będziesz miała pytania to pytaj śmiało, my tu sporo przeszłyśmy i przechodzimy nadal, więc na pewno pomożemy. :-) Mdłości ja też miałam, po 13tc przeszły :))

volka - no to super! odliczanie czas zaczać :))

yoummy_mummy - ja się kąpię, bo pod prysznicem boję się że się pośliznę :confused2: na pewno nie można kąpać się w gorącej wodzie.. ja się kąpię w takiej letniej i nie też jakoś tak dużo wody.

Dobrej nockii
 
Paula nasze wielkie gratulacje, super waga i teraz trzymam kciuki za szybki powrut do domku, sciskam i całuje;-)

Witam nowa mame i coz tak jak mowi Olis-lekko nie bedzie:no: ale jak widac i to da sie zniesc:tak:czego jestem chodzacym przykladem a nie tak dawno nakwękałam sie tu jak nie wiem co.
Ewa, Youssta teraz kochane oczy całego naszego mikro swiata skierowane sa na Was:tak::cool2: ah i nasza Tossina.....rano do niej zadzwonie.
 
Paulinka gratulacje :-)!!!Czekamy na newsy i fotki!!Jak fajnie ja tez juz chce..a poki co konca nie widać,odstawiłam fenka,skurcze przeszły,nogi spuchniete..bleeee mam dosc wyłazić dziewuchy!!

volka kurde a ja mam termin na 19 grudnia..jak to?!I to termin zgłoszenia sie do szpitala dopiero,ja tak sie nie bawie :angry:.
 
youstta
user-offline.png
-tak już wymyśliłam będzie Jan i Marcelinka.
Miłego dnia laseczki.
 
Ewa, Youssta teraz kochane oczy całego naszego mikro swiata skierowane sa na Was:tak::cool2: ah i nasza Tossina.....rano do niej zadzwonie.

pooowoli zaczynam się dygać :szok:


ewawa1 - może u Was są inne zwyczaje, ja mam termin na 16 stycznia i ok 18-20grudnia lekarz chce mnie położyć do szpitala tak żeby na święta dzieci się już urodziły. Mówisz że w 35tc też nie ma lekko? :-D:-D Jeszcze troszkę.. zobacz jak Palince szybko poszło :-)

Agata777 - śliczne imiona :)) a Palinka pisała czy to była cc? Mam nadzieję że synek szybko wyjdzie z inkubatorka..
 
reklama
Ewcia - 19 grudzień ??? moje urodzinki :-D:-D Ja myślę, że oni nastawiają się, że donosisz do końca. Ewcia angażuj męża do roboty, a jak nie pomoże to u mnie są okna do umycia . :-):-)

Yousta - ty piszesz, że masz cykora. Ja to dopiero mam. Kurcze, pamiętam jak dopisywałam się do Was, to większość z Was była na etapie kończenia wyprawki, a teraz ... jedne prawie na finiszu, a inne tulą swoje pociechy.

Karola79 - daj znać co Tossy
 
Do góry