reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nie wiem sama dlaczego tak go lubię...A ciuszki kupiłam,bo spodni mi 2 pary zostały w które wchodzę prócz getrów...A jak myślicie łóżko mu się spodoba,bo tak mnie prosił o łóżko...i do tego mam taką cudowną kołderkę dla niego :p

na pewno mu sie spodoba, a tym bardziej jesli sie nie spodziewa:-) .
 
reklama
My z moim mężem w ,,młodości'' hihi też imprezowaliśmy, ja jednak jak poszłam na studia i do pracy to zaczęłam patrzeć na życie inaczej a jemu zostało imprezowanie..ale przetrwaliśmy ten czas teraz jak na niego patrzę to jest taki dojrzały mimo młodego wieku ..ale też jestem uczulona na browarkowanie..u nas jest tak że mój tesc lubił sobie wypić i się boję zeby mojemu to nie weszło w nawyk i tez mu powtarzam że teraz to już nie przelewki..i w sumie cały okres mojej ciaży wypił może ze 4 piwa. Ale jak się chłopcy urodzą to pępkowe będzie pewnie mocne.....

jutro ma przyjść mi wózek jestem bardzo podniecona....:-) hehehe

tak myślę kiedy się położyć do tego szpitala...dziś sie czuje po prostu super jakbym nie była w ciąży, lekko mi,żadnych dolegliwości...a wczoraj ,,umierałam''

Agatko- borę pod uwagę każdy szpital który mnie przyjmie na obserwację teraz,wiem że ostatnio zdarzają sie w wawie sytuacje że odsyłają nawet ze skierowaniem.
 
fantazjowa
user-online.png
-cudne ciuszki i łóżeczko:-)
Paula ja mam bielański zaklepany:-)
 
My z moim mężem w ,,młodości'' hihi też imprezowaliśmy, ja jednak jak poszłam na studia i do pracy to zaczęłam patrzeć na życie inaczej a jemu zostało imprezowanie..ale przetrwaliśmy ten czas teraz jak na niego patrzę to jest taki dojrzały mimo młodego wieku ..ale też jestem uczulona na browarkowanie..u nas jest tak że mój tesc lubił sobie wypić i się boję zeby mojemu to nie weszło w nawyk i tez mu powtarzam że teraz to już nie przelewki..i w sumie cały okres mojej ciaży wypił może ze 4 piwa. Ale jak się chłopcy urodzą to pępkowe będzie pewnie mocne.....

jutro ma przyjść mi wózek jestem bardzo podniecona....:-) hehehe

tak myślę kiedy się położyć do tego szpitala...dziś sie czuje po prostu super jakbym nie była w ciąży, lekko mi,żadnych dolegliwości...a wczoraj ,,umierałam''

Agatko- borę pod uwagę każdy szpital który mnie przyjmie na obserwację teraz,wiem że ostatnio zdarzają sie w wawie sytuacje że odsyłają nawet ze skierowaniem.

Rany Palinka Ty juz niedlugooooooooooooooooo aaaaaaaaaaaa
 
Jestem w szoku, bo wrócił. I nawet w miarę trzeźwy. Może coś zaczyna do niego docierać powoli. Mam nadzieję...
Co tam porabiacie dziewczyny?
Mój ząb trochę się uspokoił. Oglądam teraz 3 część Zmierzchu, nadrabiam, bo w niedzielę mam urodziny i wybieramy się ze znajomymi do kina na premierę.
Śpijcie dobrze i nie rozwiązujcie się jeszcze ;).
 
reklama
Do góry