reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zawsze lepiej jak maluszki sobie jeszcze troszke w brzuszku posiedza przynajmiej do momentu az plucka sie calkowicie rozwina. a ze byla szansa jeszcze zeby ich zatrzymac w srodku to zawsze dla nich lepiej.;-)

Żadna z was nie dostawała zastrzyków na płucka? Jak ja bylam w szpitalu to mi takie dali na wypadek wczesniejszego porodu.
 
reklama
Napisał moniora02
Magda powodzenia na egzaminie:)Dziewczyny poratujcie.W nocy zaczęło mnie tak gardło bolec,że budziłam się co chwilę i ciężko mi było zasnąc:-(Męczy mnie kaszel a przecież niedawno byłam chora,z łóżka nie wychodziłam.Wirusy atakują!Przywiozłam z Polski Flegaminę,ale nie jestem pewna czy mogę brac.Mam też Tantum Verde.Co polecacie???Zaczął się weekend,więc jak się pogorszy to pójdę do lekarza w poniedziałek.Z góry dzięki.Buźka

Jak ja byłam niedawno chora to mój gin powiedział ze z syropów to tylko flegamine. A na gardło polecam miodowe holsy(takie dropsy), lekarz mi zalecił co prawda tantum verde ale mi nie pomogły. Oprócz tego mleko z miodem, hebratka z cytrynka słaba i ja sobie smażyłam czosnek ze solą na oliwie i kładłam na chleb. Wyleczyłam się całokowicie. Życzę zdrówka


He6Qp2.png
 
Ostatnia edycja:
Jak ja byłam niedawno chora to mój gin powiedział ze z syropów to tylko flegamine. A na gardło polecam miodowe holsy(takie dropsy), lekarz mi zalecił co prawda tantum verde ale mi nie pomogły. Oprócz tego mleko z miodem, hebratka z cytrynka słaba i ja sobie smażyłam czosnek ze solą na oliwie i kładłam na chleb. Wyleczyłam się całokowicie. Życzę zdrówka
madzia842 a ty jak sie czujesz? jak twoja szyjka i twardnienia? lezysz dalej, czy wolno ci juz spacerowac??
 
madzia842 a ty jak sie czujesz? jak twoja szyjka i twardnienia? lezysz dalej, czy wolno ci juz spacerowac??

Wczoraj byłam u lekarza i szyjka trzyma, ale zalecił dalsze leżenie chociaż na spacer mogę wyjść, ale przy takiej pogodzie to nawet mi się nie chce. Dzieci mam troche małe ale idą łeb w łeb więc gin mówi ze najważniejsze ze nie ma miedzy nim różnicy a bliźniaki z reguły są troche mniejsze. Mam nadzieje że jeszcze dogonią. Chłopcy się okręcili i teraz obydwaj leżą pośladkami w dół wcześniej jeden tak drugi główką. 12 lutego będę miała odstawiony fenoterol (oczywiście jak donoszą do tego czasu)

He6Qp2.png
 
Wczoraj byłam u lekarza i szyjka trzyma, ale zalecił dalsze leżenie chociaż na spacer mogę wyjść, ale przy takiej pogodzie to nawet mi się nie chce. Dzieci mam troche małe ale idą łeb w łeb więc gin mówi ze najważniejsze ze nie ma miedzy nim różnicy a bliźniaki z reguły są troche mniejsze. Mam nadzieje że jeszcze dogonią. Chłopcy się okręcili i teraz obydwaj leżą pośladkami w dół wcześniej jeden tak drugi główką. 12 lutego będę miała odstawiony fenoterol (oczywiście jak donoszą do tego czasu)
to ciesze sie i gratuluje poprawy. oczywiscie szyjka trzyma sama z siebie nie musieli ci zakladac zadnych szwow ani pessara?
 
mój lekarz twierdzi ze u nich nie praktykuje sie zakładania pessara bo powoduje on stany zapalne, oni w poznaniu zakładaja szew ale tylko w przypadku gdy szyjka się skraca bez objawowo a jesli występują twardnienia (skurcze) to juz leki czyli fenoterol z izoptinem. Ufam mu jest to jeden z lepszych spacjelistów poznańskiej kliniki.
 
Hej kobietki:-)Co tak cichutko od wczoraj???Już gardło tak nie boli,nawet noc jakoś tak fajnie przespałam;-)Słoneczko świeci,aż chce się życ:tak:Buziole:-)
 
reklama
Do góry