reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Agatko - zleci szybko, weź z sobą dobrą ksiązkę i kompa jak masz możliwość ,żebyś miała z nami kontakt.
Co do dresów jak masz miejsce to zabierz z sobą, ale wydaje mi się , że po podszyciu będziesz mieć reżim łóżkowy.
A i nie zapomnij o kolorze nici :):):):)

Paulinka - mnie tak rwie jakby miała rodzić,mam nadzieje, że wszystko się rozciąga i daje taki dziwny ból

Mama maćka - rzeczywiście synuś miał piękną wagę, ja będe szcześliwa jak moje będą ponad 2000. Daj znać jak po wizycie u znajomej ,jak sobie radzi. Może jakieś wskazówki dla Nas??? Ja dziś rozmawiałam z koleżanka, która urodziła dziewczynkę niecałe 2 tygodnie temu i trochę mnie przeraziło jak w pewnym momencie zaczeła płakać. Od razu pomyślałam, że ja będę mieć tak razy 2. :-):-)

Dziewczyny - czy któraś z Was miała okazję styknąć się z ksiązkami Tracy Hogg - Zaklinaczka dzieci lub język niemowląt ??? Pewnie mój instynt podpowie mi wiele rzeczy, ale trochę wiedzy teoretycznej nie zaszkodzi.
 
walawenderki- ja swego czasu czytałam przerózne książki dotyczące dzieciaczków... ale i tak zawsze liczyłam na swój instynkt z książkami podanymi przez Ciebie się nie styknęłam..ale to było w sumie jak Laurę miałam urodzić..teraz liczę na instynkt i na was :-)
oj ciągnie Cię bo Kochanie dzieci się rozpychają i potrzebują miejsca :-)


ja już teraz nie mam za bardzo co robić :-) to robię listę prezentów świątecznych :-)
a dziś robiłam kopytka...i mi się rozgotowały... heheheheh
 
Agata wszystko bedzie dobrze :-), po to tam idziesz w koncu!A potem bedziesz biegac i skakac i nic nie wyleci hihi.walawanderki ja czytam ksiazki ale o bliźniakach tylko "bliźniaki atakują" i poradnik "blizniaki" J.Tkacz.A ogólnie polecam książke "cięzarówka przez 9 miesięcy"Kazz Cooke mega smieszna :-).
 
Paulinko, a mogłabyś coś polecić z litereratury , którą przestudiowałaś. W Twoim przypadku to będzie kwestia odświeżenia schematu, tylko razy 2. Ja będę szczera, obawiam się jak dam radę. Ostatnio łapię się, że tyle mam pytań na które nie znam odpowiedzi, więc lepiej coś poczytam. Do tej pory wszystko odwlekałam a teraz mam wrażenie , że tak mało czasu mi zostało.

P.S Ja też liczę na Was

Agatko - tyle przeszłaś, więc to będzie pikuś. Trzymamy kciuki baaardzooo mocno . czekamy na wieści. buziaki;-)
 
Agata wszystko bedzie dobrze :-), po to tam idziesz w koncu!A potem bedziesz biegac i skakac i nic nie wyleci hihi.walawanderki ja czytam ksiazki ale o bliźniakach tylko "bliźniaki atakują" i poradnik "blizniaki" J.Tkacz.A ogólnie polecam książke "cięzarówka przez 9 miesięcy"Kazz Cooke mega smieszna :-).

Bliźniaki atakują, brzmi dość interesująco. Hmmm dopiszę do listy.
Ewciu, czy ta książka jest bardziej o opiece w pierwszych miesiącach czy bardziej metody wychowawcze ???
 
Bliźniaki atakują, brzmi dość interesująco. Hmmm dopiszę do listy.Ewciu, czy ta książka jest bardziej o opiece w pierwszych miesiącach czy bardziej metody wychowawcze ???
Bardziej polecam ta drugą pozycje Joanny Tkacz.Jest troche o tym i o tym ;-), ale mi sie wydaje, ze takie ksiazki o wychowaniu pojedynczych dzieci srednio sie sprawdza przy bliźniakach,bo tu jednak dochodz opcja zazdrości,sprawiedliwego taktowania itp..
 
reklama
Moja lekarka skierowała mnie w 28 tc do szpitala a płucka, poleżałam 2 tyg o potem dowiedziałam sie ze miałam jkaies rozwarcie, niewiem czy coś im sie wydawało bo nie dali żadnych zaleeń ani żadnych lekartsw, w całej ciązy brałam tylko żelazo (bo słabą morfologie miałam), magnez i luteine. Nigdy nie miałam żadnych objawów porodu.
 
Do góry