reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Moja mama jest u nas zeby Franek widział sie z mezem codziennie, wpada tez dziadek co drugi dzien i zostaje na noc, wiec bawia sie tam na calego.
Jutro przywioza go do mnie ale po godzinie on sie tu nudzi i chce jechac ogladac samoloty:-Dwiec jada na lotnisko.

Ja bym sie do niego poprzytulała tak w nocy, jak do nas przychodzi, rety ten jego zapach:laugh2:
wskazan jako takich nie miałam ale po wczorajszym badaniu gin, okazało sie ze szyjka miekka, 2mm i rozw na prawie 2palce wiec za chinskiego boga mnie nie wypisza:crazy:
Teraz jeszcze przyszły wyniki i mam słabe zelazo wiec mnie faszeruja

Karola - jak Ty nie dasz rady to kto... Już niedługo i wszyscy będziecie razem. Widzę, że Franka od małego zarażacie samolotami :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, u nas tez pogoda do bani... ahhh tez juz mam serdecznie dosc tego wszystkiego... wrrr jeszcze 13 dni do wizyty i dowiem sie kiedy cc... :rofl2: jutro jade do kumpeli odwiedzic ja i jej blizniaki (maja jakies 2-3 tyg) :) ciekawa jestem czy faktycznie sa takie malusie jak na zdjeciach ;) moj maciek mial 4 kg jak sie rodzil az strach pomyslec jakie dziewczynki bede malusie...
 
dziewczynki jak ja wam zazdroszczę że już tak blisko finału jesteście :-)
tyle już za wami i kilka kilkanaście dni i dzieciaczki tulić będziecie...

ja dziś się zapomniałam i trochę pobiegłam....kurcze jakie to dziwnie uczucie biec....od tylu rzeczy się odzwyczaiłam..:-D ale też wpadłam w złe nawyki jem jak odkurzacz a przed ciążą tak się zdrowo odżywiałam...

walawenderki- mnie dziś takie bóle dziwne złapały brzucha ale zanim zdążyłam wstać po nospę to minęło ale ale wystraszyłam...
 
Rety jaaaaaaaaaakie nudyyyyyyyyyyyyyyyyy, nienawidze:no:
Cały dzien spałam wiec w nocy bede miala niezła jazde.
Nie zle, jak jechalam do szpitala w zeszlym tyg ok 04.00nad ranem, bylo 15 stopni, a w dzien ok20, jak stad wyjdziemy bedzie pewnie ok 5:baffled:eeeeeee i wstretna jesien.
W czwartek mam usg, ciekawe ile waża te moje smoki, moze wtedy dadza mi termin cc, skoro mam tendencje do przenoszenia ciazy.....chyba nie bede w niej jeszcze 4tyg???:szok::szok::szok:
 
walawenderki
user-offline.png
-pewnie przez sobotę i niedzielę zostanę,buuuuu.
 
reklama
Do góry