reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Z pierwszym nie dałam mu wyboru i imię było takie jak ja chciałam syn ma na imię Dawid.
No i muszę Ci powiedzieć,że syna to mam ja,heee.
Ciąża dwujajowa i dwa łożyska.

Czyli Twój mąż nie jest jego ojcem tak? Ja dziś taka niekumata jestem :/
Ahaaaaa ;)
Ja tam nie mam skurczy jeszcze,więc się nie wypowiadam - na szczęście,bo to dopiero 8 tc.
Wtf. coś mi ginekolog chyba źle obliczył,bo mi wychodziło,że jest 7 tc i 3 dzień ciąży na suwaczki też tak wychodzi :p a mu wychodził 8 tydzień. ginekolog też człowiek może się pomylić ;) hehehee. wybaczam mu to ;)
 
Ostatnia edycja:
co do bóli, nam też doskwieraja, w rónych częsciach brzucha. Mój gin, mówi, że to normalne bo macica jest umocowana na różnych rodzajach wiązadeł . Jak się rozciągają to powoduja bóle. Nawet porównał to do resorów w zawieszeniu samochodów. Choć ja wciąz dmucham na zimne.
 
Agatka , troche opóźniona opd to Twojego zdjęcia, ale poprawiłaś mi humor barzo swoim brzusiem. Ja też jestem taka szczuplutka , więc jak Ty dajesz rade to ja też pewnie dam i brzunio urośnie i mi ;-)
Co do imion, u Nas też niby ma być podział, aż strach pomyśleć co ten moj M wymyśli - haha
 
a ja mam ochotę na polskie kasztanki, tylko że mi trochę daleko sklepu, więc musze zaczekać do jutra. Zjem jabłko i będę myśleć, że to kasztaki :-D
 
a ja mam ochotę na polskie kasztanki, tylko że mi trochę daleko sklepu, więc musze zaczekać do jutra. Zjem jabłko i będę myśleć, że to kasztaki :-D

Ja mam sklep na dole zaraz Ci skoczę i prześle gołębiem :p
Kurcze widziałyście co ja napisałam? " A dziewczynki to synowie ojców?" zamiast napisać " A dziewczynki to córki ojców " :p
 
reklama
magicworld
user-online.png
-córeczki to córunie tatusiów:-D
walawenderki
user-online.png
-a Ty jaki masz brzuszek?,bo chyba jesteś więcej niż ja w ciąży.
 
Do góry