reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

rabbit mi tez spadało zelazo pomimo iż brałam elevit dla kobiet w ciąży , przepisał mi lekarz tardyferon, ale z tego co piszesz to masz dość wysoką hemoglobine, ja miałam 10,6 jak mi przepisał tabletki
 
reklama
rabbit, Twoja hemoglobina chyba nie jest az tak niska?? moja byla ponizej 10 i dostalam tabletki 120mg zelaza dziennie, dobrze ze reszta spoko ;)
karola ja mam taki stol/komode do przewijania i tam mam mate do przewijania pieluszki, kosmetyki i wszystko co do kapieli w jednym miejscu, z Julka uzywalam przewijaka na lozeczko i tez dalam rade ale z dwojka to nie wiem ... ;)
mnie doktor na zoladek/zgage przepisal ranitidine 150mg i mam go brac do kocnca ciazy.... a co do moich boli w klatce i wysokiego pulsu to powiedzial,ze za duzo sobie biore do glowy i mam o tym nie myslec :szok: teraz czuje sie glupio,ze poszlam z tym do lekarza :-(
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem Karola, najwygodniej jest gdy dzieci są juz w róznych łózeczkac jak przewijak jest na łózeczku, a kosmetyki w jakims koszyczku czy pudełku wszystkie razem i pod ręką, tak zeby sie nie walały, a wczesniej jak bąble mają wspólne wyrko to tak jak kkociaki radzi, na stelazu od wanienki.
Ja kupiłam bratowej taki przewijak multimedialny:-D na samej gorze jest przewijak na zawiasach i jak go zdejmujesz to on zwissa a pod spodem jest wanienka z odpływem. Na pietrze nizej jest praktyczny blat na gadzety a po bokach zamontowane pijemniki na kosmetyki. Zastanawiam sie czy tego nie kupic tyle ze zajmuje nieco miejsca:confused:i sama nie wiem....kosztuje tez nie mało
 
Karola, ja miałam (tzn mam tyle że teraz nie przewijam juz na przewijaku) ustawione łóżeczka a między nimi szafka gdzie trzymam kosmetyki najbardziej potrzebne, pieluchy.. i poprostu gdy miałam przewijac to kładałam na łózeczko, lub przewijak był na poczatku na jednym łóżeczku bo i tak lezały oboje w drugim.
U mnie akurat łóżeczka i wszystko odbywa sie w jednym pokoju bo drugi jest praktycznie wyłączony dla dzieci dlatego nie mogłam sobie pozwolic na wanienki na stelażach, komody itp rzeczy.
Tak naprawde to jak bedziecie juz w domu wszystko wyjdzie w praniu jak bedzie Ci najwygodniej z wszystkim.


rabbit trzymaj sie!!! Kciuki zaciśniete żeby wszystko było ok i szyjka i dzieciaczki no i TY wytrzymaliście do bezpiecznego czasu. Bedzie dobrze!
 
reklama
Do góry