reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Rabbit trzymaj sie dzielnie.Noo to teraz to juz wogole kwarantanna kochana.Musisz wytrzymac jeszcze przynajmniej 4 tyg:-) Bedzie dobrze.

Ech co my mamy blIzniat musimy przezywac. W ciazy nie jest latwo i potem tez wcale nie latwiej.Ale za to jestesmy wyjatkowe! Ja sie ciagle czuje taka dumna ze mnie to spotkalo.Chyba a juz przez cale zycie bede dumna.:-)

Dziewczynh co do milosci dzieci.Nie jest to latwe ale dacie sobie rade.Jesli umiejetnie wszystko zgracie dziecko nie poczuje sie odrzucone.Pare rad moge dac.Pierwsza to wiadomo ze angazujcie dzieci do pomocy przy bobasach niech poczuja sie potrzebne.Ale robcie to z umiarem bo dzieciom to sie szybko nudzi.
Druga rada. Goscie. Uprzedzcie delikatnie gosci zeby odrazu nie rzucali sie na malenstwa w przez chwile choc
wykazali zainteresowanie starszemu rodzenstwu.Dzieci sa czesto zazdrosne o fakt ze ktos przychodzi i odrazu zachwyca sie dziecmi a ono zostalo pominiete.No i kwestia prezentow.Poproscie gosci zeby przyniosly tez maly podarunek dla starszego.Jesli sie krepujecie miejcie pid reka jakis drobiazg czy slodycze i dajcie wtedy dziecku mowiac ze to prezencik od gosci.No i jeszcze ja np mialam prezent dla Maxa i jak urodzily die dziewczynki dalam mu mowiac ze to one mu przyniosly.Straasznie sie cieszyl.
KOcha dziewczyny straasznie, nie przejawial zadnej zazdrosci.Wiadomo ze mialam dla niego mniej czasu na poczatku ale ciagle go wtedy tulilam, calowalam i zapewnialam ze straasznie go kocham bo jestvmoim jedynym synkiem. Bedzie dobrze dziewczyny.
Ja zawsze powtarzam ze milosci sie nie dzieli, milosc sie mnozy.
Im wiecej dzieci tym serce nam bardziej rosnie:-)

Dobrej nocki:-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ja juz na nogach ach te spanie .Dziewczyny tez juz powstawały nakarmiłam je hihihi i zastanawiam sie co robic mezuś w pracy bedzie dopiero za 3 godziny a córeczka śpi jak zabita. Pogoda za oknem ponura ale nie narzekam
bo dla mnie moze byc .Ciekawe co tam u rabbbit.
 
Ostatnia edycja:
Ewa, ja z ruchami mam podobnie bardziej czuję synia, a córcię mniej ale u mnie to chyba kwestia ułożenia dzieci jedno jest głębiej a drugie bardziej z boku i wręcz ręką można go wyczuć - tym się pocieszam bo czasem denerwuję się tym:(

RABBIT - Kochana trzymaj się!!!2cm szyjka to nie jest źle, dasz radę jak nie my to kto:)trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!!

Milenka też jak przeczytałam że 2mm to normalnie zamarłam:(
 
karola jak ja Ci zazdroszcze tygodnia!!! tez tak juz chce. Rabbit napisala ze u niej dzis lepiej ;)
ja dzis mam zamiar skonczyc pakowac torbe dla dzieciaczkow,zeby potem miec spokoj juz, ale nie wiem ile ubranek wziac??? zwlaszcza przy cesarce jak na pare dni?? chyba pojde zapytac mamus doswiadczonych... ;)
 
Milenka, zobaczysz jak szybko teraz czas zleci:)
ja wzielam po 4szt dla każdego i wyszła mi spora torba jak dodałam jeszcze rożki, ręczniki, kocyki, pileuchy, kosmetyki więc już nawet nie dopakowywuje wiecej tylko M będzie prał i przywoził nowe trudno. No i ciężko określić ile się będzie opcja najbardziej pozytywna wychodzę za 5-6 dni a gorsza to za 12-14 jak małe mają żółtaczkę (u Was też trzymają wtedy w szpitalu?)

dobrze ze z Rabbit lepiej:) - może powinni jej pessar dla bezpieczeństwa włożyć??? bo tak to plackiem bedzie lezec pewno do końca:(a z drugiej strony przeciez teraz tez lezała wiec nie wiadomo czy te lezenie to takie skuteczne dla kazdego??

my dzis mamy wizyte o 19.20 i mam nadzieje ze termin juz nam wyznacza:)
 
wiem ze nie bede orginalna ale ja tez ci Karola zazdroszcze :) jeszcze tak wiele czasu mi zostalo ze nie wiem jak dam rade :(( a codziennie coraz bardziej boli, strzyka, ciagnie... ahhh... ja na wizyte ide dopiero w pon i dostane skierowanie na glukoze :(( ahhh za fajne to to nie jest... juz bym chociaz 30 tc chiala...
 
witam Was Kochane!!!

U mnie wizyta kardiologiczna wypdła całkiem dobrze, tabletki na szczęście działają i tętno( nie więcej niż 80) oraz ciśnienie miarowe, zaburzeń rytmu już coraz mniej, jednak tabletki wciąż muszę brać. A za miesiąć kolejny holter i wizyta:) a czoraj nic nie pisałam bo strasznie późno wróciłam i byłam taka padnięta że usnęłam w 5 minut:)

Trzymam kciuki za rabbit, jak przeczytałam 2mm to myślałam że oczka z orbit mi wypadną. na szczęście jest to 2cm i bez zagrożenia więc troszke się uspokoiłam:) Rabbit trzymaj się jesteśmy z Tobą, a dziś przypadkiem nie są Twoje imieniny??? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego Kochana :)

Karola powodzenia na wizycie, trzymam kciuki że dowiesz się o terminie:)

mamaMacka trzymaj się, szybko ten czas Ci zleci i nim się obejrzysz to będzie już nie30tc a 36:)

Pozdrawiam buziaki
 
Ostatnia edycja:
reniag no to super:) oby tak dalej a juz blizej niz dalej:)

mamaMacka - czas na prawde szybko zleci, pamietam jak ja zazdrosciłam dziewczyna tych wszystkich tyg do przodu:) masz teraz czas aby sie przygotowac:)
 
reklama
Do góry