reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

rabbit mi tez spadało zelazo pomimo iż brałam elevit dla kobiet w ciąży , przepisał mi lekarz tardyferon, ale z tego co piszesz to masz dość wysoką hemoglobine, ja miałam 10,6 jak mi przepisał tabletki
 
reklama
rabbit, Twoja hemoglobina chyba nie jest az tak niska?? moja byla ponizej 10 i dostalam tabletki 120mg zelaza dziennie, dobrze ze reszta spoko ;)
karola ja mam taki stol/komode do przewijania i tam mam mate do przewijania pieluszki, kosmetyki i wszystko co do kapieli w jednym miejscu, z Julka uzywalam przewijaka na lozeczko i tez dalam rade ale z dwojka to nie wiem ... ;)
mnie doktor na zoladek/zgage przepisal ranitidine 150mg i mam go brac do kocnca ciazy.... a co do moich boli w klatce i wysokiego pulsu to powiedzial,ze za duzo sobie biore do glowy i mam o tym nie myslec :szok: teraz czuje sie glupio,ze poszlam z tym do lekarza :-(
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem Karola, najwygodniej jest gdy dzieci są juz w róznych łózeczkac jak przewijak jest na łózeczku, a kosmetyki w jakims koszyczku czy pudełku wszystkie razem i pod ręką, tak zeby sie nie walały, a wczesniej jak bąble mają wspólne wyrko to tak jak kkociaki radzi, na stelazu od wanienki.
Ja kupiłam bratowej taki przewijak multimedialny:-D na samej gorze jest przewijak na zawiasach i jak go zdejmujesz to on zwissa a pod spodem jest wanienka z odpływem. Na pietrze nizej jest praktyczny blat na gadzety a po bokach zamontowane pijemniki na kosmetyki. Zastanawiam sie czy tego nie kupic tyle ze zajmuje nieco miejsca:confused:i sama nie wiem....kosztuje tez nie mało
 
Karola, ja miałam (tzn mam tyle że teraz nie przewijam juz na przewijaku) ustawione łóżeczka a między nimi szafka gdzie trzymam kosmetyki najbardziej potrzebne, pieluchy.. i poprostu gdy miałam przewijac to kładałam na łózeczko, lub przewijak był na poczatku na jednym łóżeczku bo i tak lezały oboje w drugim.
U mnie akurat łóżeczka i wszystko odbywa sie w jednym pokoju bo drugi jest praktycznie wyłączony dla dzieci dlatego nie mogłam sobie pozwolic na wanienki na stelażach, komody itp rzeczy.
Tak naprawde to jak bedziecie juz w domu wszystko wyjdzie w praniu jak bedzie Ci najwygodniej z wszystkim.


rabbit trzymaj sie!!! Kciuki zaciśniete żeby wszystko było ok i szyjka i dzieciaczki no i TY wytrzymaliście do bezpiecznego czasu. Bedzie dobrze!
 
reklama
Do góry