reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Milena wyglądasz naprawde rewelacyjnie i naprawde bez cukru to mówie. Jakie chude masz łapki, ja mam wrazenie, że cała jak bochen wyglądam.
Przysięgam, że wkleje jakąs fote to potyracie ze mnie troche błaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahaha
My dzisiaj uprawialismy ekstremalne lenistwo domowe, wpadli moi rodzice z prezentem dla Franka za sikanie do nocnika:happy2:
Ja przewalam sie z boku na bok stara foka
 
reklama
Milena popieram wyglądasz rewelacyjnie:) i w życiu bym nie powiedziała że masz 17kg na plusie,
a u mnie dzień jak co dzień telewizor i komputer z przerwą na obiadek:) a jutro niestety wyprawa do stolicy na badania i do kardiologa:( blee buuu nie mam najmniejszej ochoty nigdzie się ruszać, ale jak trzeba to trzeba.

Więc pomału zmykam i do jutra Mamuśki:)
 
no właśnie Milena ggdzie ty masz to 17 kg....bo ja już mam uda jak sumo..dupę jak JLo.... a na boczka piwko można położyć...aa zapomniałam o sexi podbródku....oczywiście drugim....

Karola fajne są takie dni jeszcze jak spędza się rodzinnie....

reniag trzymam kciuki za badanka i wizytę u kardio....

ja jutro rano też na badanka a na 16 do ginka.....
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny ;) ja czuje tylko w brzuszku ciezar a tak to spoko, no ale kilogramy mowia same za siebie.... ech tam ja sobie przyjemnosci nie bede teraz zalowac... ;p
karola czekamy na Twoja fotke z niecirpliwoxscia!!
renia-powodzenia na wizycie! 3mam mocno kciuki za Wasza trojeczke
rabbit- ja tez chce pupe jak Jlo :-D
 
ale wiesz ta pupa JLo z tymi innymi to atrakcyjnie nie wygląda....dobrze że póki co nie mam rozstępów....a jak u was??
 
Milena ciagle sledze twoje fotki, wygladasz kwitnaco:-)
Ja w brzucholu mialam na sam koniec122 cm:szok:Ech wieeeelki byl wielki:-)
Chyba za duzo was czytam bo codziennie mi sie sni ze w ciazy chodze( pod warunkiem ze spie bo dziscnie spalam od 24 do 6.30)
 
Czołem,
stosunkowo sie wyspałam ale pogoda załamująca bbllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeee.
Szkoda, że juz po weekendzie, uwielbiam jak mój mąż jest znami w domku.


Dziewczynki, powodzenia na badaniach i wracajcie do nas z dobrymi wiesciami:tak::tak:
a cha, dzisiaj mam nowa paranoje, ze absolutnie nie ogarne blizniaków i zwariuje:confused::nerd::confused::baffled::nerd::confused::confused::confused::confused::confused:
 
ja nie wyspana-oczywiscie 4 godz snu to stanowczo za malo... no nic bede kimac w dzien...
ja tez do doktora ide dzis z moim zoladkiem i bolami w klatce... ;/
karola to valkiem norlmalne, uwierz mi, ja tez sie strasznie boje ze nie ograne trojki, ale inne mamusie daja rade to czemu nie my??
 
reklama
Do góry