reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej dziewczyny, ja sie tylko witam i zmykam do dentysty (wrrrrrr) ale mialam dzisiaj kiepska noc.. nie umialam sobie miejsca znalezc pozniej brzucho bolal i w sumie nie wiem czy z przejedzenia czy cos z ciazy wynikajacego... ahhhh

lece a pozniej zamierzam lezec caly dzien!! o ;)!!!
 
reklama
wszystko będzie dobrze....trzeba optymistycznie patrzeć.....:) dzieciaki będą zdrowe, piękne, bedą całe noce spać, zrzucimy kilogramy w 3 tygodnie....nasze piersi po karmieniu będą sterczeć jak po sylikonach....nasi mężowie będą nam pomagać i wspierać, i zawsze będą nas rozumieć bez słów...hehehehhehehehe to jest mój optymizm co wy na to]

jeszcze jedno za to że urodzimy bliźniaki państwo będzie nam dawać 5000zł miesięcznie :D

KOCHAM CIE!!!Tak własnie to sobie wyobrazam:))))))))))))))))))
 
cześć dziewczyny, ale tu dzisiaj pustki???

Ja już na nóżkach, dziś się wyspałam:-):-):-), śniadanko zjadłam więc można się zabrać za małe sprzątanko :)

mamaMacka - miłej wizyty, choć te u dentysty rzadko kiedy bywają miłe:-D:-D:-D, a jak wrócisz to można drzemkę złapać i wtedy poczujesz się lepiej :)
Miłego dnia Mamusie:)
 
hejjjj, oj ja tez mialam dzis kiepska noc-kolejna, dzis nie spalam az do 4 i potem tylko 2 godziny -cholerne placki tesciowej- tak sie po nich zlez czulam ze mi cala noc sie odbijaly.... Milego dnia dziewczyny. duuuuzo Sloneczka ;)
 
Witam. Ja dzisiaj jakoś spałam ale mogło byc lepiej ręce dalej drentwieją a o plecach nie wspomne, ja też zaraz mykam do dentysty "ostatnia kanałówka" normalnie zbankrutuje przez tych lekarzy. Pogoda u nas paskudna szykuje się ponury dzień. Trzymajcie się pa
 
dziewczyny to życzę miłych wizyt u dentysty, jesli można takich życzyć ja się wybieram po ciąży bo za bardzo się stresuje i wolę to przełożyć po, tak przynajmniej dzieciaki mniej stresu będą miały:)

rabbit - czekamy na fote nowego kolorku:) jak remont?

Milnka ja tez mam problemy zoładkowe w ciazy:(masakryczne wzdecia, mdłosci, odbijania etc najgorzej ze jak sie zaczynam gorzej czuc z zoładkiem to od razu twardnienia brzucha mam:( a ponoc w ciazy mozna wszystko jesc
 
ja też spię na pół siedząco i ogólnie tak leżę ale teraz jest trochę lepiej u mnie najgorzej było 30 - 34 tc wtedy to nawet jak z boku na bok się przekręcałam to miałam odrychy wymiotne a teraz troszkę lepiej więc może u Ciebie też tak będzie?:)

jak tą sól fizjologiczna mam dziecku do noska wcisnąć??? kilka kropelek jak ma katar??? zero wprawy jak i świadomości co do czego makabra:(
 
reklama
ja też spię na pół siedząco i ogólnie tak leżę ale teraz jest trochę lepiej u mnie najgorzej było 30 - 34 tc wtedy to nawet jak z boku na bok się przekręcałam to miałam odrychy wymiotne a teraz troszkę lepiej więc może u Ciebie też tak będzie?:)

jak tą sól fizjologiczna mam dziecku do noska wcisnąć??? kilka kropelek jak ma katar??? zero wprawy jak i świadomości co do czego makabra:(
noworodki czesto maja zapchane noski, bo zostaja tam jeszcze resztki mazi plodwej itp, no i oczywiscie maja delikatna sluzowke nosa i jak jest tylko troche za sucho to zapycha im sie nosek i mozesz miec wrazenie ze zaczynaja 'charczec' . wtedy sol jest nieoceniona w oczyszczaniu noska jedna kropelka do jednej dziurki strarczy, w opakowaniu powina byc instrukcja ale o ile dobrze pamietam to jak wkrapiasz w lewa dziurke to przechylasz lekko glowke na prawo i odwrotnie, w ten sposob nie spynie maluchowi prosto do gardelka ;)

ps nie wiesz jaki jest dopuszczelny puls w ciazy blizniaczej?? ja mam 134 w tym momencie i nie wiem czy mam sie martwic...
 
Do góry