reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

czesc Dziewczynki :) jestem nowa i tez staram sie o dzidzie z moim mezusiem.ostatnio poszalelismy troche i dostalam okres ale bardzo slaby i krotki co normalnie mi sie nie zdarza... wiec odrazu mysl sie nasunela ze to moze to... dzis zrobilam tescik a tu nic :( niestety ale poczekam jeszcze ze 2 dni i powtorze,moze nastepny cos wykarze. poczekam :)
 
reklama
My staraliśmy się 8 miesięcy, cykle miałam nieregularne więc w każdym "miesiącu" robiłam średnio po 3 testy. I wciąż ta nieszczęsna jedna kreseczka. Przedostatnim razem mąż powiedział, że to ostatni test jaki mi kupił, że już starczy - jak będzie to będzie i że ma dość tej smutnej miny po. Był to 30 dzień cyklu. Po tygodniu zrobiłam teścik za jego plecami - i były dwie kreseczki:-) byłam w 4 tygodniu ciąży.
Życzę Wam powodzenia!!!
 
Dziewczyny prosze pomozcie jestem juz tak rozstrojona...3 dni temu robilam tescik jedna krecha grubasna druga taka bladziutka tylko jakby sie lepiej przyjzez ...nawet moj maz ja zauwazył....
Dzisiaj zrobilam test strumieniowy i jedna krecha tylko @ nadal nie ma , piersi powiekszone jakies zyleczki niebieskie sie przeswitują, poranne mdłości,, wieczorem kucie w podbrzuszu . tempka ladna od ok 2 tygodni ponad 37 co ja mam mysleć .....juz bylam tak pozytywnie nastawiona ....
 
Może jednak cos z tego będzie, poczekaj jeszcze parę dni i powtórz test, albo od razu idź na badanie krwi, bo inaczej chyba zwariujesz...
 
Ja też robilam pierwszy test tydzien po zapłodnieniu (jeszcze nie wiedziałam że się udało) i była jedna kreseczka pozytywny tescik wyszedł dopiero w szóstym tygodniu. A podobno najczulszy test może pokazać 2 kreseczki już 6 dni od zapłodnienia, więc chyba za bardzo nie ma co wierzyć testom.
 
Hej,

Ja tez juz nic nie wiem...zrobilam test 29dc i wyszła jedna krecha, dzis jest 31dc i nie mam okresu, a mam je zazwyczaj regularne...nic nie wiem, juz wolalabym albo miec jedno albo drugie i sprawę jasna, a tak?? wiem, ze pod uwagę trzeba brać czułość tesu domowego, ale na moim zakupionym tescie tutaj zagranica nie bylo czegos takiego...wiec nie wiem co mam robic...
 
Witam, jestem tu zupełnie nowa, choć czasami przeglądałam forum, bo byłam na etapie przygotwoań(narazie psychicznych:)) do starań o dzidzie. Teraz pojawił się mały problemik i sama nie wiem co o tym myśleć.
@ mam bardzo nie regularne, od 26 - 33 dni długość cyklu. Ostatni @ miałam 14.12.06, dziś wypada 36 dzień cyklu, a @ jak nie było tak nie ma. Rano zrobiłam test - 1 krecha. Powiem że tylko raz w tym miesiącu szaleliśmy bez zabezpieczenia - 7 stycznia. Objawów jako takich nie mam trochę bolały mnie cycuszki jak przed okresem, ale teraz mineło, trochę pobolewa mnie dół brzucha. Co ja mam o tym myśleć?

Zapisałam się do lekarza na poniedziałek, w medicoverze nie było nikogo rozsądnego z wolnym terminem.
 
reklama
Smerfik beta to dokladny test ciązowy z krwi, ktory rzadko kiedy się myli ;)

U mnie @ spoznia sie juz 13 dni, testy pokazują I kreche ;(( Mam nadzieje ze to nic powaznego w pon dzwonie do mojego ginka pewnie bedzie wywoływała, dziwne bo niegny nie mialam takiego spoznienia:wściekła/y:
 
Do góry