reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ale kontakt był ze sperma, warunkiem zapłodnienia nie jest pełny stosunek
Dziewczyno !!! OGARNIJ SIĘ ! Mój syn 9 letni ma więcej mózgu od Ciebie, przysięgam!! Tak edukujemy Go już od najmłodszych lat we wszystkich tematach, wie nawet jak dzieci się rodzą a Ty ?! Najpierw piszesz, że Ty jemu On Ci po gaciach jeździł w innym temacie. Teraz piszesz ,że był kontakt ze spermą.
ILE RAZY MOŻNA CI PISAĆ, ŻE MASZ GRZYBICE MACICY ?! Następnym razem załóż chłopakowi prezerwatywy na palce albo niech się brudas umyje. Czego Ty tu jeszcze szukasz? Co myslałaś, że każda z Nas Ci napisze '' tak jesteś w ciąży ? '' Bo jak tak to grubo się myliłaś...
Masakara, NA LEKCJE BIOLOGII WRACAJ BO TY NIE MASZ POJĘCIA O NICZYM
 
Dziewczyno !!! OGARNIJ SIĘ ! Mój syn 9 letni ma więcej mózgu od Ciebie, przysięgam!! Tak edukujemy Go już od najmłodszych lat we wszystkich tematach, wie nawet jak dzieci się rodzą a Ty ?! Najpierw piszesz, że Ty jemu On Ci po gaciach jeździł w innym temacie. Teraz piszesz ,że był kontakt ze spermą.
ILE RAZY MOŻNA CI PISAĆ, ŻE MASZ GRZYBICE MACICY ?! Następnym razem załóż chłopakowi prezerwatywy na palce albo niech się brudas umyje. Czego Ty tu jeszcze szukasz? Co myslałaś, że każda z Nas Ci napisze '' tak jesteś w ciąży ? '' Bo jak tak to grubo się myliłaś...
Masakara, NA LEKCJE BIOLOGII WRACAJ BO TY NIE MASZ POJĘCIA O NICZYM
No on nie dotykal się przynajmniej tak mówił bo cały czas miał rękę u mnie,, on doszedł trochę miałam tej spermy a reszta nie wiem gdzie poleciała, dlatego martwię się bo to plamienie teraz brak okresu po luteinie, nie brałam tabletek ani od tarczycy ani na IO, IO mi się powiększyła bo robiłam badania ale do cholery kobiety gin dają luteinę na wywołanie a okresu nie mam po niej 8dzien
 
No on nie dotykal się przynajmniej tak mówił bo cały czas miał rękę u mnie,, on doszedł trochę miałam tej spermy a reszta nie wiem gdzie poleciała, dlatego martwię się bo to plamienie teraz brak okresu po luteinie, nie brałam tabletek ani od tarczycy ani na IO, IO mi się powiększyła bo robiłam badania ale do cholery kobiety gin dają luteinę na wywołanie a okresu nie mam po niej 8dzien
To masz widocznie zaburzony cykl miesiączkowy i tyle. Nie denerwuj dziewczyn, serio .. Bo to jest nienormalne co wypisujesz ! Po co tu trujesz, zamiast iść do ginekologa co?
 
No on nie dotykal się przynajmniej tak mówił bo cały czas miał rękę u mnie,, on doszedł trochę miałam tej spermy a reszta nie wiem gdzie poleciała, dlatego martwię się bo to plamienie teraz brak okresu po luteinie, nie brałam tabletek ani od tarczycy ani na IO, IO mi się powiększyła bo robiłam badania ale do cholery kobiety gin dają luteinę na wywołanie a okresu nie mam po niej 8dzien

W dupe. Sperma poleciała w dupe. Współczuję porodu
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry