reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a dentysta

Moja ciąża była zaplanowana i zadbałam też za wczasu o wyleczenie wszystkich zębów i usunięcie nieszczęsnej ósemki ;)
 
reklama
Mam pytanie. Może któraś z Was bedzie mogła mi pomóc. 2.12 "przytulałam się" z narzeczonym. 12.12 zrobiłam betaHCG i nic nie wyszło :/. Mozliwe jest, że pośpieszyłam się z tym badaniem??
 
W 23tc dentystka powiedziała ze nie może mi dać znieczulenia wiec leczenie kanałowe(z winny tej samej dentystki) na żywca coś paskudnego nie wiem co było gorsze dla dzidziusia ten stres i ból czy jakby dała znieczulenie.
 
Ile max mogę usunąć zebów w 2 tygodnie?? Idę do dentysty 2 i 10 kwietnia, mam dwa zęby do usunięcia, które bolą, a przy szczotkowaniu pojawia się krew.
 
Też muszę się wybrać do dentysty na przegląd

Ale najbardziej denerwuje mnie przebarwienie na ząbkach z powodu cyckania żelaza
jak się go pozbyć???

Szoruję wybielającą pastą i nic :/

miewam też nadwrażliwe dziąsła - ostatnio przy szczotkowaniu miękką szczotką myślałam, że się poryczę z bólu
można w ciąży czymś płukać usta i gardziołko najlepiej???

pozdrowionka
 
do_ti moze powinnas usunac kamien nazebny, ktory wlasnie narosniety powoduje, ze dziasla sa wrazliwe i krwiawia. Co do zelaza, to jest cholerstwo jedne, za kazdym razem po przyjeciu go powinnas dobrze wyszorowac zeby. Mysle, ze jak pojdziesz do dentysty to ci cos doradzi :)
Jesli chodzi o plukanie gardla to chyba najlepsze efekty daje woda z sola :)
 
Gatto dzięki za odpowiedź w poniedziałek idę do zębologa
pojawił się jeszcze problem z bolącymi dziąsłami i chyba szkliwo mi odpryskuje -:szok: - masakra
 
Też muszę się wybrać do dentysty na przegląd

Ale najbardziej denerwuje mnie przebarwienie na ząbkach z powodu cyckania żelaza
jak się go pozbyć???

Szoruję wybielającą pastą i nic :/

miewam też nadwrażliwe dziąsła - ostatnio przy szczotkowaniu miękką szczotką myślałam, że się poryczę z bólu
można w ciąży czymś płukać usta i gardziołko najlepiej???

pozdrowionka


A nie lepiej łykać żelazo w tabletkach?
 
reklama
Nie wiem
ja jestem grzeczna dziewczynka - czasami :D
i biorę to co każe lekarz
ale zabytam na następnej wizycie ;)
 
Do góry