reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
ehhh ja narazie zakupowy pass bo konczymy remontować mieszkanie i milion rzeczy jeszcze brakuje :( ... hmmm ale w sumie upolowałam zimowy płaszczyk na allegro :) pewnie po świetach jak pisze kasiadz będą mega wyprzedaże wieć ruszę na podbój!!
 
zrobiliśmy dzisiaj małej odcisk stópki i rączki do ramki na pamiątkę - super sprawa i powiem że jak ktoś chce zrobić to nie ma co czekać bo okazało się że nasze stópki i rączki są już tak duże że prawie idealnie pasują do wielkości ramki, jeszcze trochę i by się nie zmieściły:tak:
 
Halo, Witam październikowe mamy ;)
Ja mam już rocznego malucha i powoli sprzedaję jego ciuszki bo jest tego ogromna ilość.
Polecam moje aukcje na allegro. Cały czas wystawiam coś nowego.
Wszystkie ciuszki, zabawki, sprzęty pochodzą z USA bądź Hiszpanii większość z metkami, nie ubierana ani razu inne 2/3 razy...

Pozdrawiam :)
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Witam mam do sprzedania ubranka po synku- wszystkie markowe i w super stanie, bo sprzedaję tylko te ubranka, których nie zdążył ponosić (przegapione) czy też miał na sobie kilka razy. Do tych przez niego noszonych mam sentyment i jakoś jeszcze nie mogę się z nimi rozstać;)


Opis zdjęć 2 pary spodni:

granatowe bojówki Bambini- 62 cm 7zł

Jeansy next- 3-6 m-cy 7zł


Body w gwiazdki f&f 3-6 m-cy (r.68) Synek miał je na sobie 1 raz 6zł

Body na ramkach 5.10.15- r. 74 (moim zdaniem mniejsze- 68) 4zł


Bluzeczka Marks&spencer, r. 62 ( moim zdaniem raczej 68) 5zł


Cudna koszula, r. 68- synek miał ją na sobie dokładnie 1 raz – w tą niedzielę i okazało się, że jest za mała… 10 zł


Ciepły pajacyk – r. 74 ( w rzeczywistości jest to małe 74- dlatego przez nas przegapiony) 9 zł


Świetna czapa, synek miał na sobie w wieku 5 m-cy , tylko 1 raz ( chrzest). Mogę sprzedać też kombinezon- baranka ze zdjęcia- synek miał go na sobie 4 razy ( kupiony specjalnie na chrzest). Rozmiar 70 (nietypowy, bo ubranko zagraniczne)- cena do uzgodnienia

bluza TU 3-6 m-cy 15 zł

Tania wysyłka. Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy! Zapraszam
biggrin.gif
 
ja wczoraj ''poszalałam'' na wyprzedażach i kupiłam aż 2 komplety bielizny i bluzke a małej dresik i przytulaka bo cały czas tetrą się tuli a wiadomo jakie te pieluchy są szorstkie i starszej 3 koszulki
 
Wiecie, że od stycznia mają podrożeć ciuszki dziecięce bo vat rośnie z 8% do 23 !.

Ja moje dziecko i tak w lumpeksie ubieram :-D Takich ciuszków u nas w sklepach nie dostanę,wszystkie są śliczne i niepowtarzalne :-D wszystko co dla niego mam to firmówki z przewagą NEXT ,a jak wiadomo są to bardzo dobre gatunkowo ciuszki...
Małego już obkupiłam tak,że przynajmniej do jego roczku mi starczy :-D
 
reklama
kupiliśmy zapas pieluszek DADA rozmiar 3 za 19.99zl za paczke :-):-):-)
to prawie 10zl mniej niz cena regularna :tak:
ludzie kupowali wozki pelne pieluch :-p
 
Do góry