reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
z prawej tyle potrafie odciągnac ;) z lewej do 60ml. Mój mały jest ssak jakich mało :-D

jak dobrze się zaśsie to u mnie też po 80ml z każdej piersi się ściąga
ale tak po 2h od karmienia, potem jeszcze Młoda i tak coś spija z cycków ...
ale ostatnio jakiś problem mamy bo wypija z obu piersi i jeszcze tak choćby mało było
bo szuka dalej ... poza tym rozleniwiła się trochę i gdy samo przestanie ciec z piersi
to ciągnąć już jej się nie chce i kręci się, wierci i denerwuje że jej nie leci ...

ja zakupiłam laktator ręczny avent z pojemnikami via i bardzo jestem zadowolona, z jednej piersi to spokojnie 80ml wyciągnę :)

ja też mam taki i przy Milenie fajnie odciągał a teraz bywa że jakoś nie mie się zassać

chyba zamówimy coś takiego:** RAMKA 25x50 odcisk dłoni stopy MEMORY PRINTS MJ (1915168743) - Aukcje internetowe Allegro
żeby mieć pamiątkę po tych małych słodkich stópkach i rączkach:)

bardzo fajne, my na któryś Dzień Babci taki prezent daliśmy :tak:
 
kupilam te muszle Aventu :)
u nas 11e , a za wkladki jednorazowe 8 :szok:
i w szoku jestem ile mleka wycieka z piersi !!
troche tylko przeszkadza mi ze tak dziwnie to na cycku wyglada i jak malego biore to nie wiem czy mu na tym wygodnie lezec ..


chyba zamówimy coś takiego:** RAMKA 25x50 odcisk dłoni stopy MEMORY PRINTS MJ (1915168743) - Aukcje internetowe Allegro
żeby mieć pamiątkę po tych małych słodkich stópkach i rączkach:)

tez wlasnie myslalam ostatnio z mezem o czyms takim :) fajna pamiatka , bo te stopki i lapki tak szybko rosna ...

ja dzisiaj kupiłam taką matę NOWA MATA RAINFOREST FISHER PRICE P7977 PREZENT (1896212045) - Aukcje internetowe Allegro


muszę chyba trochę przystopować z zakupami dla Maleństwa bo zbankrutuję :oo:

ja mam ta pate w wersji hmm straszej , no ta kwadratowa :)
malemu narazie nie pasi woli karuzele :)

Witam jestem czerwcową mamą 2011 i sprzedaje ciuszki po moim synku, zapraszam na moje aukcje, moze cos wam wpadnie w oko
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
mam jeszcze inne ciuszki, jeśli ktoś zainteresowany moge podesłać zdjecia na e-maila
Zapraszam

sliczna masz stopke !!!
 
ja mam chuste z jakiegos włókna kokosowego, ale jej nie kupowałam, dostałam używaną od cioci. Wiązanie chusty jest bardzo łatwe. Bałam sie ale wystarczyło raz oglądnąć filmik instruktazowy na youtube i od razu zawiązałam :-) bardzo fajna rzecz. Mi uratowała życie bo mały uwielbia byc noszony:-D
 
przyszły mi te wkładki wielorazowe avent, i jestem średnio zadowolona, po 2 h mi masakrycznie przeciekła:( i do tego sutki się do nich przyklejają i drażnią mi piersi, cały czas mnie swędzi od nich, więc stwierdzam że jednorazowe które miałam z canpolu były wiele lepsze bo nie przeciekały nawet przez kilka godzin


poza tym kupiłam sobie spodnie i sweter i jestem szczęśliwa:)
 
Kasiadz szczęściaro :) Więc jednak zwykłe jednorazowe lepsze. Ja w sobote odstawiam męża i Mareczka do mojej kochanej teściowej i jadę do centrum na zakupy:wink::wink::wink: A na dodatek jeszcze w piątek renta powinna być na koncie :) Więc byle do soboty :-D
 
reklama
przyszły mi te wkładki wielorazowe avent, i jestem średnio zadowolona, po 2 h mi masakrycznie przeciekła:( i do tego sutki się do nich przyklejają i drażnią mi piersi, cały czas mnie swędzi od nich, więc stwierdzam że jednorazowe które miałam z canpolu były wiele lepsze bo nie przeciekały nawet przez kilka godzin


poza tym kupiłam sobie spodnie i sweter i jestem szczęśliwa:)

ja mam te wielorazowe z bebecomfort czy jakos tak i tez porazka :/
ksztalt taki , ze lepiej nie mowic przy nich wielorazowki to rewelka
i tez przecic potrafia i do tego wlasnie suty sie przyklejaja :/ takze jak u ciebie , uzywam na noc co najwyzej ...


Kasiadz szczęściaro :) Więc jednak zwykłe jednorazowe lepsze. Ja w sobote odstawiam męża i Mareczka do mojej kochanej teściowej i jadę do centrum na zakupy:wink::wink::wink: A na dodatek jeszcze w piątek renta powinna być na koncie :) Więc byle do soboty :-D

i jak zakupy udane ??
ciekawe kiedy ja pojde ?? u nas w styczniu mega soldy beda i mam nadzieje sie wybrac :)
 
Do góry