reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
a mi właśnie z dady3 kupsko zawsze(!!!!!)wypływa,po pachy,nieraz takie akcje mam 2-3 razy dziennie:DDDDD

a pampersy from usa od mamy-rewelka...naszczane w trąbe,a dotykam reka-suchuśko....kupka też zazwyczaj "pochłonieta",tylko te zważone kulki na wierzchu....polskich nie miałam okazji jeszcze zakupić,ale pamiętam ze starsza przesikiwała pampki i tylko te lidlowe pieluchy dawały rade...ale one inaczej sie nazywały niz te teraz...dlatego jak któras uzywała to prosze o wypowiedzi:)
 
ja używam pampers sleep&play3 i dla nas rewelacja. Siku nie przesiąka nawet przez 7h! Czasami się zdarzy ale to jak ma naprawdę bombę, ale zazwyczaj się tyle nie trzyma dziecka w jednej pielusze. Noc spokojnie przetrzymuje :tak:
 
Ja też jestem najbardziej zadowolona z Dady :tak:
chociaż 3 jeszcze nie używałąm (dopiero mam zapas) ale 1 i 2 super

Z 2 to mieliśmy Pampers Premium ale Wiktor miał strasznie podrażniona skóre po nich...
było bardzo widać że to od pieluch bo zaczeliśmy używać na zmiane z Dada
i od razu sie jajeczka i tyłek robiły blade a po jednym pampersie znowu czerwone...

Teraz wykańczam Rosmanowe (żadko używam ale dostaliśmy dawno juz wiec wykorzystamy) i Dady 2

Jak to skończymy to otwieramy rozmiar 3 :-)
 
Po moim to widać raczej kiedy trzeba zmienić :tak:

w nocy i po nocy to jest zazwyczaj dużo siku i mokry pieluch mu przeszkadza
a rano jak sie zmieni pieluche juz na dzień to do czystej dopiero zrobi kupke :-p

i wtedy jest gitara :-)
chociaż kupa w gatkach mu nie przeszkadza tak bardzo jak siku :sorry:
więc zawsze zanim zdejme to zagladam bokiem czy warto ;-)


A wracając do pytania jak śpi i nie panikuje to w nocy specjalnie nie budze żeby zmieniań pieluche :happy:
 
reklama
u mnie jest zawsze próba nosem czy jest kupa jak jest to zmiana albo łapką gdy nos nic nie wyczuje czy jest dużo siuśków i trzeba zmieniać jak nie ma to czasem całą noc nie zmieniam :tak: i spoko luz ;-)
 
Do góry