reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D


Super. Śliczna jest, ale faktycznie dośc droga. Ja z własnego doświadczenia wiem, żę wystarcza mi prześcieradło z gumką i ochraniacz, a poza tym to dziecko początkowo spało w śpiworku, albo w rożku. Dla pierwszego dziecka kupiłam 2 pełne komplety pościeli. Pisząc "pełne komplety" mam na myśli totalnie wszystko łącznie z baldachimem, workiem na pieluszki, takim organizerem na łózeczko i tymi wszystkimi innymi pierdołami. Oj jaki to był błąd. Do tej pory tylko używam poszewkę na kołderkę i poduszkę :eek:

gosiane
prześlij dla wszystkich, bo ja też ciekawa jestem.

ciążówki dżinsy są mega drogie, ale ja trafiłam w galerii u nas na wyprzedaż w H&M MAMA i kupiłam przecenione ze 180 zł na 40 zł... także warto się rozglądać od czasu do czasu.

Jak będziesz wiedziała o takich "okazjach" w Poznaniu to daj znać :-)
 
reklama
Ej laski w biedronce są teraz śliniaczki niemowlęce za 3zł 3 sztuki :-). Rozne rodzaje i takie z kieszonka i z frotte.
 
mariolcia
i jesteś zadowolona z tych rurek?

tricolor
no to tak jak wcześniej pisałam w tej chwili w malcie jest wyprzedaż w hm mama i można dostać za 75 zł, ale są fajne koszule ciązowe za 30 zł też, tylko że te które mi się podobały najbardziej były różowe, więc odpusciłam.

sivi
kochana to własnie w hm są teraz takie rurki pod brzuch na gumce, mi się bardzo podobają.
 
hejo :)
laseczki super zakupy

odnosnie ciuszkow dla melego to juz mam sporoooo
co wyjde na jakies zakupy to cos przytargam, tym bardziej ze teraz wyprzedaze sa :)
a jesli chodzi o spodnie, to mam zawaliste rurki z H&M z guma na brzuch
czarne z polyskiem sa i dalam za nie 15 funtow :)
 
Super są te spodnie:-)
w ogóle całkiem inne niż widziałam w sklepach, no i ceny już normalne :-)
dziękuję za linki, muszę jakieś wybrać... bo brzuszek jest już dość spory... a cisnąć się nie będę w jakieś biodrówki.
 
manuska oh, no... w życiu bym nie ubrała takich spodni... mnie denerwuje jak czasem stan spodni jest wyższy, a co dopiero taki pas na brzuch... najlepiej wolę pod brzuchem nosić spodnie :)
Pysia, no cóż, o gustach się nie dyskutuje. Ja wolę wyższe z pasem. Wszystko co mam pod brzuchem, bardzo mnie drażni i wkółko to podciagam :-D
 
Tricolor no wlasnie dla tego wybralam ta, bo sliczna i tylko posciel, kolderka, poduszka i ochraniacz, stwierdzilam ze reszty pewnie i tak bym nie uzywala, a baldachimy mi sie nie podobaja :-)
Pysia dziekuje za poparcie :-D a jak wyglada ta mamo tato? masz jakiegos linka do podzialu? :tak:ciekawa jestem co stracilam, bo kubusia i tak juz kupilam :-D
 
reklama
a ja ostatnio kupiłam w tesco bodziaki po 3 zł - jeszcze jest wyprzedaż i co chwile dokładają nowe rzeczy :)

a dzisiaj wieczorkiem mam zamiar kupić pościel : MAMO-TATO 3-cz POŚCIEL HAFTOWANA 120x90 (1664555349) - Aukcje internetowe Allegro nie kupuje całego zestawu tylko wszystko osobno bo to mi się lepiej opłaca, w zestawach są rzeczy mi nie potrzebne. A chcę kupić, poszewki na kołderkę i podusię, ochraniacz, rożek, 2 prześcieradła i falbankę maskującą :)
 
Do góry