reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

manuska, to super że macie już poszytą pościel.
Swoją drogą fajny prezent ślubny :-)

myślałam nad kupnem spodni ciążowych... ale w sklepach są po 100-120 zł :szok:
nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest to troszkę za drogo jak na spodnie aby na 3-4 miesiące w nich pochodzić.
 
reklama
manuska, to super że macie już poszytą pościel.
Swoją drogą fajny prezent ślubny :-)

myślałam nad kupnem spodni ciążowych... ale w sklepach są po 100-120 zł :szok:
nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest to troszkę za drogo jak na spodnie aby na 3-4 miesiące w nich pochodzić.

Ja dlatego zamowilam na allegro za 55zl, polecam ;-)
 
Mariolciaa ja też zamawiałam na allegro - dużo taniej. Też dałam coś ok. 50 zł i jestem zadowolona. Wymierz się tylko dobrze i pogrzeb na allegro :) Udanych łowów ;-)
 
gosiane
prześlij dla wszystkich, bo ja też ciekawa jestem.

ciążówki dżinsy są mega drogie, ale ja trafiłam w galerii u nas na wyprzedaż w H&M MAMA i kupiłam przecenione ze 180 zł na 40 zł... także warto się rozglądać od czasu do czasu.
 
rudson
daj znać jak zobaczysz :)
ilonka
no bo mniej wiecej taie ceny sa w hm, ale teraz jest wyprzedaz. ja kupilam jak bylam u mamy w galerii ale to mniejsze miasto wiec jedynie 40, a takie same w hm w poznaniu po 75 zł i tez na wyprzedazy.
w hm widziałam tez ciążowe rurki jak legginsy ale z jeansu za 80 zł i tez chyba je kupie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ojejku, ja bym nie mogła nosić takich spodni z pasami, strasznie mnie drażni jak mam coś na brzuch naciągnięte, wszystko pod brzuchem nosze, nawet piżamy.
 
Do góry