reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Kasiadz w Tesco jest sporo fajnych ciuszków dla maluchow (tylko ceny czasem z kosmosu).... a że po 3 zł kupiłaś, to normalnie jestem pełna podziwu. Jak byłam kilka dni temu, to nic nie było u nas :-(

Pościel bardzo fajna, ale zdecydowanie bardziej przemawia do mnie kubuś puchatek.

Pysia fajna, ta koszula. Mam coś w podobie. Który kolorek wybrałaś?
 
reklama
kupiłam dzisiaj kolejne bodziaki w tesco, tym razem za 7 zł. :) I dostałam cynk że od dzisiaj w biedronce są fajne ciuszki dla dzieciaczków. Teściowa kupiła mi śliczniusie body, ale ja sama nie byłam bo za późno się dowiedziałam :)
 

sliczna jest !! gdyby nie to , ze nie planuje zakupu poscieli narazie ro chyba bym ja wziela :) ale sprzedawce na przyszlosc zapisalam :)

manuska, to super że macie już poszytą pościel.
Swoją drogą fajny prezent ślubny :-)

myślałam nad kupnem spodni ciążowych... ale w sklepach są po 100-120 zł :szok:
nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest to troszkę za drogo jak na spodnie aby na 3-4 miesiące w nich pochodzić.

jak na teraz to wsumie niepotrzebne spodnie grube i dlugie do tego
jak chlodniej to leginsy jakies i tunika czy sukienka :)
a jak upal to wiadomo cos przewiewnego :)
spodnie moze na jesien sie przydadza :)
i tyle kasy tez bym nie dala :/ lepiej poszperaj na Allegro :)

Pysia, no cóż, o gustach się nie dyskutuje. Ja wolę wyższe z pasem. Wszystko co mam pod brzuchem, bardzo mnie drażni i wkółko to podciagam :-D

hehe ma to samo :) odkad w ciazy jestem nie moge jakos nic pod brzuchem miec , naet gacie niekiedy mi przeszkadzaja :/ juz wole te pasy ,a najlepiej to sukienki :)

Hejjjj przeczytalam ze zastanawiacie sie nad posciela jesli ktoras chcialaby zerknac ELEFANT 10ele. pościel HAFTY moskitiera 90x120 NEW (1707605107) - Aukcje internetowe Allegro

cana niezla ...

Ja juz nic nie kupuje.
Obiecalam sobie ze ubiore wszystkie ciuszki jakie kupilam dla malenstwa. Chyba bede przebirac dzieciaka pietnascie razy dziennie/....

hehe ma to samo :)
 
u nas dzisiaj są promocje na bodziaki w Carefour (po 6 zł ). Kuzynka wyczaiła i ma coś mi kupić :-)

A swoją drogą - pierzecie nowe ciuszki dla malucha przed pierwszym założeniem? Ja własnie mam zamiar je wszystkie dzisiaj przeprać, bo później nie wiem na ile będe w stanie. Kupiłam proszek "Dzidziuś" i biorę się za robotę. ;-)
 
ja mam w planach w sierpniu prać ciuszki ale zaczęłam rozważać zakup normalnego proszku i płynu do płukania tylko lepszego typu persil. Bo tak sobie myślę że żeby uzbierać całą pralkę ciuszków maluszka to z tydzień będę musiała je zbierać, a tak będę je prała z normalnymi ciuchami :) zrobię tak na początek, jak będą problemy to zmienię proszek na specjalny dla dzieci :)
 
reklama
Bo tak sobie myślę że żeby uzbierać całą pralkę ciuszków maluszka to z tydzień będę musiała je zbierać, a tak będę je prała z normalnymi ciuchami :) zrobię tak na początek

kurcze ja tez tak sobie pomyslalam ostatnio, ze moja pralka ma 8kg wsadu
to jak ja to bede prala heh
fakt ona dobiera wode do kg wrzucownych itp
ale to az smiesznie bedzie wygladac :)
 
Do góry