reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

właśnie ja tez myślałam o tym praniu ciuszków dziecięcych...
widzę że nie tylko ja bym je prała ze wszystkimi... :)
 
reklama
A ja w sumie nie myślę ich prać w pralce, tylko ręcznie. Przecież one nie sa brudne - chodzi jedynie o spranie ewentualnego kurzu i tego zapachu farby. Póki co wyprałam swoje białe rzeczy (;-)w pralce) i po obiadku wezmę się za rzeczy maleństwa. Później pozostanie mi jedynie prasowanie......ale to, to można robić jak pogody nie będzie na dworze. A dziś takie zachęcające słoneczko :-)
 
Ja bede prala jakies trz tyg przed terminem.Teraz wydaje mi sie ze mimo wszystko znowu sie zakurza.
I przypomnialam sobie ze zadnego plynu zmiekczajacego ,bo u mnie chyba Marcel mial alergie.Nie bede znowu ryzykowac.

Wtedy to trwalo zanim zajarzylam ze to od lenora.
 
ja kupiłam tą pościel o której pisałam wcześniej, i do tego ochraniacz na materac :)

a mam pytanie: czy dziecku potrzebny jest śliniaczek jeśli będzie karmione piersią?

no i laktator jednak muszę kupić macie jakieś sprawdzone?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wczoraj bylam na zakupach i wszedzie sa wyprzedaże. w H&M moge wam polecic body z sa rewelacyjne. Cenowo wypadaja ok 15 zl za sztuke ale sa nie do zdarcia. Nie rozciagaja sie i nie kurcza. No i kupilam sobie koszulki do spania w carry za 36 zl z przeceny. Najlepsze jest to, ze zmiescilam sie w xs i kupilam sobie czarna xs i rozowa s. Wiec koszulki mam juz z glowy. Poza tym kupilam w PEPCO pare bodziakow z dlugim rekawem za 3zl wygladaja jak te z h&M podejrzewam, ze ta sama chinska reka je robila.
Sezon zakupowy uwazam za rozpoczety ;D

Kasia dzieciaki czasem ulewaja podczas jedzenia i po wiec mozesz miec jakis awaryjny sliniaczek wyjsciowy. Dla mnie najlepiej sprawdzila sie pieluszka tetrowa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry