reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
fajna ta zabawka :) juz nie raz slyszalam , ze tej firmy fajnie rzeczy sa , tylko tutaj nie ma jakos :/

dawno tego watku nie czytalam dlatego tak pozno wracam do tematu :zawstydzona/y:

piszac ze TUTAJ nie ma tych zabawek firmy Lamaze masz na mysli...?

bo np w Pl my mamy tego wlasnie pawia ktorego pokazywala cytryna
i jeszcze interaktywnego konia :tak:
bardzo fajne kolory wyrazne ksztalty ciekawy design
 

Małpka mi się podoba i cena też przystępna. Chętnie bym pokupowała jakieś zabawki bo one cieszą także moje oko ale muszę się rozsądkiem wykazać i poprzestać na tym co już mamy po Zosi.
Wiecie co jest najgorsze tona pluszowych misiaków, piesków i zajączków, którą nazbierałyśmy przez ponad półtora roku. Połowę pochowałam bo i tak wszystkimi Zosia się nie bawiła a i tak jest za dużo. Te co zostały to znowu podzielę i część zostawię u rodziców a część zabiorę do nowego mieszkania. Najlepsze, że jak się rodzinka pyta co Zosia ma dostać w prezencie to mówię tylko nie pluszaki ale i tak są tacy co nie potrafią się powstrzymać bo są takie słodkie i milusie.
 
jagmar - u mnie to samo, kupa pluszaków po Milenie:rolleyes2: myślałam, żeby oddać je do jakiegoś domu dziecka ale czytałam artykuł, że przez akcje typu "nie kupuj młodej parze kwiatów tylko misia" sami toną w pluszakach...

no cóż na razie zalegają w piwnicy :-p
 
Zakup z którego jestem wielce zadowolona :-)
kamizelka ze SMYKa
przeceniona z 59,9 na 30zł :tak:

na żywo wygląda prześwietnie =]

kamizelka-chlopieca-rozmiar-68-m-iext6104977.jpg
na wiosne jak znalazł
podszyta futerkiem :blink:
 

fajne te zawieszki :)
one brzecza czy cos ?? bo z tego co widze po moim to on lubi lapac , ale to co wydaje dzwieki bardziej :)
my mamy taki palak na nim motylek szelesci , lusterko dynda , i pileczka brzeczy , a na gorze jest slonko co szelesci , wiatraczek nakrecany ta pileczka z dolu i pileczki w kuli plastikowej :) zakup super udany , bo maly jak sie wybudzil i mu sie nudzilo to potrafil plakac , a teraz sie bawi i jest spokoj :)

dawno tego watku nie czytalam dlatego tak pozno wracam do tematu :zawstydzona/y:

piszac ze TUTAJ nie ma tych zabawek firmy Lamaze masz na mysli...?

bo np w Pl my mamy tego wlasnie pawia ktorego pokazywala cytryna
i jeszcze interaktywnego konia :tak:
bardzo fajne kolory wyrazne ksztalty ciekawy design

tutaj czyli u mnie we Fr :)
a zabawki sa bardzo fajne juz wczesniej na allegro zwrocilam na nie uwage

Małpka mi się podoba i cena też przystępna. Chętnie bym pokupowała jakieś zabawki bo one cieszą także moje oko ale muszę się rozsądkiem wykazać i poprzestać na tym co już mamy po Zosi.
Wiecie co jest najgorsze tona pluszowych misiaków, piesków i zajączków, którą nazbierałyśmy przez ponad półtora roku. Połowę pochowałam bo i tak wszystkimi Zosia się nie bawiła a i tak jest za dużo. Te co zostały to znowu podzielę i część zostawię u rodziców a część zabiorę do nowego mieszkania. Najlepsze, że jak się rodzinka pyta co Zosia ma dostać w prezencie to mówię tylko nie pluszaki ale i tak są tacy co nie potrafią się powstrzymać bo są takie słodkie i milusie.

oj tak pluszaki to kurz tylko zbieraja :)
na szczescie nam nikt nie przynosil i oby tak zostalo :)
 
zakupiłam dziś paczkę Huggiesów w promocji za 35,99 czyli .43 za pieluszkę i oczywiście jestem NIEZADOWOLONA!:crazy: Przemokły po 1h drzemki a co dopiero noc :confused2::no: Nie było moich pampków w promocji i musiałam kupić.
A nie wiem jak u was w biedronach ale DADY zdrożały!!! Kosztują prawie 30zł za 64 pieluszki w rozmiarze 3, ja kupuje pampki Sleep&play za 34zł a jest ich 78.
 
reklama
Do góry