reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

No i jeszcze dostala taka zabawke, tez z wyprzedazy:

Lamaze Play & Grow Jacques The Peacock: Amazon.co.uk: Baby

calkiem fajna, no i Aneczce sie podoba :)

fajna ta zabawka :) juz nie raz slyszalam , ze tej firmy fajnie rzeczy sa , tylko tutaj nie ma jakos :/

nie chce mi sie kopac wątku:czy uzywałyście tych pieluch po 28zł z lidla?
i pierwszy raz słysze zeby pieluszki były tańsze...w lidlu chyba sie nie spotkałam z promocja na pieluchy....

tych toujour?? ja nie uzywalam , ale mysle czy nie kupic na probe :) duza paka u nas 7e z kawalkiem , a pampki z 20é :/

ja używam pampers sleep&play3 i dla nas rewelacja. Siku nie przesiąka nawet przez 7h! Czasami się zdarzy ale to jak ma naprawdę bombę, ale zazwyczaj się tyle nie trzyma dziecka w jednej pielusze. Noc spokojnie przetrzymuje :tak:

tez najbardziej lubie te pampki :)

a ja kupiłam ostatnio oliwkę

Sanosan, oliwka dla dzieci i niemowląt, 500 ml - Portal Dbam o Zdrowie

i młoda pachnie jak ciasteczka

cos dla slodyczozercow :-D

A ja dzisiaj kupiłam sobie szczoteczkę elektryczną do zębów i jestem szczęśliwa :). Może wreszcie nie będę miała problemów z dziąsłami.

ja moja mam juz sporo latek i nie wyobrazam sobie mysia klow normalna szczoteczka :) tak dziwnie pozniej jest i to wrazenie , ze zeby nie domyte ...
 
reklama
Kingolinka - z krzesełka dziecko będzie korzystało bardzo długo, najlepsze są takie z blatem z przodu i zabudowane po bokach bo dzieciak Ci nie wypadnie a dasz mu jedzenie zapniesz w pasiory i zajmujesz się czymś innym ;-)
 
tak Asiu dokładnie te:)
na razie mam pampki od mamy,ale jak sie skoncza to chyba kupie i sprobuje

to koniecznie daj znac jak one sie sprawuja i czy warto kupic :)

ja mam takie tylko stary model

KRZESEŁKO KWIATEK DO KARMIENIA BabyOno REGULOWANE (2013466359) - Aukcje internetowe Allegro

można kupić coś takiego tylko tańszą wersję ;-) dla mnie najważniejsze jest to, że ma regulowana wysokość możesz posadzić dzieciaka razem z Wami przy dorosłym stole :tak: ma pasy i można je praktycznie całe umyć :tak:

no wlasnie ostatnio znajomy mojego meza przyniosl mu takie drewniane krzeselko do karmienia ... no ladne jest i wogole , ale nie za bardzo mi pasi , bo nie ma regulacji oparcia to raz , dwa pasow i nie wydaje mi sie praktyczne za bardzo ..

miala ktoras z was takie drewniane krzeselko ?? jak one sie sprawuje ??

glupio bylo powiedziec , ze nie wezme , bo nowka sztuka , a teraz stoi i czeka .. moj jak mu powiem , ze chce inne tez powie , ze wymyslam :)
do tego dostal chodzik , a ja nie chce uzywac chodzika , bo jest odradzane i pewnie o nie tez bedzie walka z moim hehe
to nas uraczli prezentami :wściekła/y:
 
Asionek - zawsze możesz ściemnić, że się krzesełko zepsuło i musiałaś kupić nowe ;-) a tak serio to te drweniane są niepraktyczne przy małych dzieciach :tak:

a co do chodzika to ja też nie używałam przy Milenie i teraz też nie zamierzam tego robić więc w ogóle o zakupie takiego ustrojstwa nie myślę :tak:
 
agadaria fajne to krzeselko :tak: ja tez nad jakims musze pomyslec, ale to w lutym

a co do chodzika to moja tesciowa jest zdania ze dziecko w ogole nie musi raczkowac tylko najlepiej wsadzic do chodzika od 7 miecha i juz. nie wiem czy to takie zdrowe dla kregoslupa... ale w sumie jej dzieciom nic nie jest i wszystkie sie nauczyly szybko chodzic
 
reklama
Herbatko,no mi tez sie podoba...
w ogóle w tej ciąży to nic nie kupuje:mam po starszej,kupuje i przysyła mi mama,albo dostaje w spadku po siorki dzieciach....na razie nasz zakup to 1 (!!!!!) paczka dady3,paczka (6opak)chusteczkek pampers i krem bambino...nawet dady3 dostaje od teściów....

he he he tak teraz mysle zyc nie umierac...
 
Do góry