reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

agadaria ja jakoś nie przepadam za lidlowymi pieluszkami bo u starszej przeciekały ale wiadomo, ze im dziecko starsze tym sik intensywniejszy. Za to pieluszki babydream z rossmana polecam są o wiele lepsza i nie pachną foliówką tak jak lidlowe i biedronkowe.
kingolinka ja nie zmieniam w nocy pieluszki też tak jak Miłka biorę je na węch. Jak nie ma kupy to trzymam ją w pieluszce do rana.
 
reklama
a ja dzisiaj założyłam pieluszkę o 20 o 22 podczas karmienia nie zmieniałam bo miałam zamiar zmienić ok 24 jak wstanie na jedzenie, ale wstała dopiero o 4 i wtedy postanowiłam zmiecić i co - wybudziłam ją tylko i potem się męczyła z zaśnięciem :(
 
Ja swojego wąchać nie muszę bo w nocy kupcie były tylko na początku :-D Teraz ok 20:00 zakładam mu pieluszkę na noc i zmieniam ok 8:00 jak się obudzi :tak:

to tak jak u nas:)
Weroniczka nie sika w nocy,za to nad ranem jest boooooomba



Jagmar
,dzięki:)
właśnie te co uzywałam 7 lat temu były super,a teraz nie wiem...
jeszcze te rossmanowe widze chwalicie....;)


Miłka,to masz ciasteczkowego potworka:))))) <żart ofkors>>>>
 
A ja dzisiaj kupiłam sobie szczoteczkę elektryczną do zębów i jestem szczęśliwa :). Może wreszcie nie będę miała problemów z dziąsłami.
 
Kingolinka ja nie zmieniam, bo moja nawet nie sika w nocy, a jak juz cos "czuje" to robie to na szybkim autopilocie, nie wybudzam malej. Najpierw wachaj ;-)
 
reklama
Do góry